Як підключити тарілку.

Як люди могли раніше обходитися без тарілки? Телевізор є тепер в кожному будинку, і людина хвалиться широким вибором каналів. Нехай навіть всі 64 каналу неможливо дивитися в один час, але головне те, що у нього є ця сама тарілка. Підключити тарілку у себе вдома може кожен затятий телеглядач.
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, тарілка, кабель, DVB-карта, ресивер.
Інструкція
1
Виберете місце, де буде розташовуватися тарілка. Дуже важливо, щоб нічого не заважало для можливості зловити сигнал з супутника.
2
Закріпіть антену, використовуючи гайки, але не затягуйте сильно.
3
Налаштуйте напрямок антени так, щоб вона дивилася у напрямку до супутника.
4
Підключіть конвертер тарілки до карти DVB, використовуючи кабель, а перш встановіть на ньому роз'єми.
5
Зверніть увагу на ресивер, коли станете обертати антену для пошуку сигналу.
6
Тепер, коли сигнал стане все чіткіше, виберете остаточне розташування антени і закріпіть її болтами і гайками.
Зверніть увагу
Намагайтеся закріпити тарілку міцніше, щоб при поривах вітру або сильних заморозках не відбулося її зсув.
Корисна порада
Ви можете налаштувати тарілку, використовуючи дані, показує не ресивером, а програмою-тюнером DVB-карти.
Для переважної більшості приватних користувачів доступ в інтернет за допомогою супутникової антени є одностороннім (асиметричним, асинхронним). Для нього необхідна «наземна» лінія (для вихідного сигналу) і зв'язок супутник-тарілка (для вхідного сигналу). Супутниковий інтернет є хорошим варіантом для користувачів, які проживають в місцях, куди не добралася ще 3G-мобільний зв'язок, і немає можливості отримати виділену лінію DSL.
Вам знадобиться
  • Офсетний антена, конвертор, кабель, мережева карта DVB.
Інструкція
1
Отримайте доступ в інтернет, використовуючи будь-який вид «наземної» зв'язки. Підключіться до інтернету будь-яким доступним способом: за допомогою модемів Dial-up, GPRS або 3G, виділеної лінії DSL і пр.
2
Використовуючи наявне підключення, зберіть інформацію про супутникових провайдерів, що надають послугу доступу в інтернет - назва і позиціонування їх супутників, карти покриття сигналів, параметри транспондерів. Перевірте по картам покриття, чи потрапляє ваша місцевість в зону дії сігналов.Результатом збору інформації повинен з'явитися список з іменами провайдерів, назвами супутників і параметрами транспондерів, сигнали з яких доступні у вашій місцевості.
3
Виберіть конкретного провайдера і супутник (транспондер) .Щоб антена могла безперешкодно приймати сигнал з супутника, вона не повинна бути закритою від нього ніякими перешкодами (будинками, деревами і пр.) Для визначення можливості прийому сигналу з конкретного супутника скористайтеся безкоштовною програмою Satellite Antenna Alignment. Введіть в програму координати вашого будинку (міста або села) і супутника. У відповідь на введення програма видасть дані про місцезнаходження цього супутника щодо вашого будинку - його азимут, кут підйому над горизонтом і пр. Використовуючи ці дані, перевірте, не чи перешкоди на шляху сигналу з даного супутника до вашої антенни.Еслі виявиться, що можливий прийом сигналу з декількох супутників різних провайдерів, зупиніть свій вибір на тому варіанті, який виявиться найбільш кращим відносно тарифів. Роблячи остаточний вибір провайдера і супутника, не забудьте уточнити діаметр антени, який буде потрібно для якісного прийому сигналу (визначається по карті покриття) і тип необхідного конвертора (Ku або C-діапазон), що залежить від частоти сигналу транспондера.
4
Придбайте все необхідне оборудованіе.В нього входить: • офсетний антена; • конвертор; • антенний кабель; • мережева карта DVB.Прі виборі мережевої карти порівняйте характеристики існуючих карт і виберете найбільш підходящу з вашої точки зору.
5
Змонтуйте супутникове обладнання. Вставте мережеву карту в слот комп'ютера і встановіть програмне забезпечення для неї. Встановіть антену в те місце, з якого доступний вибраний супутник. Закріпіть на антені конвертор і з'єднайте його кабелем з мережевою картою.
6
Перевірте сигнал з супутника. Введіть параметри сигналу: частоту, символьну швидкість, поляризацію і коефіцієнт надмірності інформації (FEC) - в програму-тюнер мережевої карти. Зорієнтуйте антену точно на супутник, користуючись даними, отриманими від програми Satellite Antenna Alignment. При правильному положенні антени програма-тюнер мережевої карти зафіксує наявність сигналу з супутника. (Точний порядок роботи з програмою-тюнер вказаний в керівництві користувача для кожної конкретної мережевої карти).
7
Оформіть передплату у супутникового провайдера. Після того, як сигнал з супутника буде отриманий, зайдіть на сайт супутникового провайдера і зареєструйтеся в якості його клієнта. Після цього вам буде відкритий вхід в особистий кабінет користувача, в якому ви знайдете всю необхідну для подальших дій інформацію: PID сигналу, IP-адреси, можливі типи підключень, інструкцію з їх встановлення, способи оплати за послуги, керівництво по всім необхідним налаштувань. Здійснивши обраний спосіб підключення та оплативши необхідну суму за послугу, ви отримаєте доступ в інтернет за допомогою супутника.
Корисна порада
Роблячи остаточний вибір супутника, зверніть увагу на те, які телевізійні трансляції здійснюються з нього. Віддайте перевагу тому варіанту, який разом з доступом в інтернет забезпечує і перегляд телевізійних програм.