Як зробити корпус для колонки. Як зробити колонку в домашніх умовах.

Коли колонки стають старими, потрібно їх замінити новими. Звук поступово починає переходити в різке звучання або тріск, що приносить деякі незручності при прослуховуванні того чи іншого музичного треку. Можна в домашніх умовах змайструвати простої корпус для колонок.
Вам знадобиться
  • Колонки, металева дрібна сітка, клей, набір інструментів, ножиці, акрил, органічне скло, циркуль, олівець, наждачний папір, вентилятор, коробка від диска.
Інструкція
1
Першим ділом розберіть конструкцію колонок.
2
Зробіть так, щоб акустичний провід від'єднується від плати за допомогою конекторів.
3
Використовуйте шаблони, за допомогою яких ви зможете вирізати деталі з акрилу. Для цього застосуйте циркуль і ручку, щоб майбутній корпус мав прямі кути.
4
Готові стінки обточити.
5
Обточити органічне скло наждачним папером.
6
Виріжте отвір для динаміків.
7
Якщо ви вирішили додатково попрацювати з вентилятором, то для нього і буде потрібно сітка, вирізана за розміром стінки корпус а, а також шурупи. Закріпіть сітку шурупами.
8
Для виготовлення решітки на вентилятор використовуйте коробку від диска. Виріжете її контури і обточити наждачним папером.
9
Виріжте також дві решітки для динаміків на передню стінку колонок. Для цього знову буде потрібно коробка від диска.
10
З'єднайте за допомогою клею сітку і грати, щоб створити передню панель корпус а.
11
В основі слід виконати отвори для проводів і світлодіодів (4 штуки).
12
Склейте всі деталі для корпус а, заздалегідь повернувши все внутрішній зміст колонок.
Зверніть увагу
Будьте акуратні при роботі зі склом і при створенні шаблонів. Підготуйте краще циркуль і письмове приладдя, щоб всі краї майбутнього корпусу були рівними.
Корисна порада
Щоб отримати відмінний звук з колонок, потрібен хороший корпус. Ви можете використовувати сито в якості сітки для передньої панелі.
В наш час вибір колонок просто величезний. Зайшовши в спеціалізований магазин, ви знайдете все, що душі завгодно. Однак завжди приємніше робити речі своїми руками, адже тоді вони стають вам рідніше і користуватися ними ви будете охочіше.
Вам знадобиться
  • - цвяхи;
  • - мідний дріт;
  • - молоток;
  • - канцелярські кнопки;
  • - основа для колонки;
  • - вата.
Інструкція
1
Виберіть основу для майбутніх колонок і динаміки. В якості основи колонок використовуйте підставки для олівців, динаміків візьміть два.
2
Зробіть динамік самостійно. Визначте, який вам потрібен динамік по висоті, потім візьміть цвях і розріжте його так, щоб він був трохи менше висоти динаміка. Сторону, яку обрізали, обробіть напилком для того, щоб вона була гладкою. Потім на частину цвяха, яка з капелюшком, намотайте мідний дріт в емалевої ізоляції.
3
Візьміть дві кнопки і розбийте їх молотом, поки вона не стане товщиною як фольга. Це буде підстава. Гвоздь приклейте до основи, тобто до скріпці. Візьміть магнітну трубку, висота якої повинна бути трохи більше висоти цвяха з котушкою і шириною, щоб туди проходив цвях. Встановіть цвях з котушкою по центру магніту і приклейте до основи. Покладіть платівку з скріпки на магніт зверху. Динамік готовий.
4
Циркулем на папері намалюйте окружність так, щоб динамік кола був трохи менше динаміка із зовнішнього боку. Коли динамік кола намалювали, виріжте його ножицями і прикладіть до лицьової частини підставки туди, де будете прикріплювати динамік. Обведіть олівцем основу кола. На підставці у вас вийшов круг, де ви розташуєте динамік.
5
Виріжте місце для динаміка по обведеному контуру в колонці. У вас вийшла основа колонки з прорізом для динаміків. Через отвір проведіть провід для динаміка, решта простору наповніть звичайної ватою.
6
Зберіть колонку цілком. Щоб зібрати колонку в одне ціле використовуйте клей - момент. Вставте динамік в основу, нанесіть клей на кромку з внутрішньої сторони динаміка. Після нанесення клею, щоб динаміка не вивалювався і міцно тримався, залиште його на пару годин.
7
Підключіть колонку до джерела. Перед підключенням переконайтеся, що клей висох. Підключіть провід, який ви вивели через основу колонки до джерела. Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в електриці, зробити це буде нескладно. Колонки готові.