Як дати сироп дитині.

трахеїти, бронхіти, пневмонії - все це захворювання респіраторних шляхів, які дуже часто «атакують» величезну кількість людей. Найстрашніше те, що дані недуги захоплюють «в свій полон» не лише дорослих, а й дітей. Популярним сиропом в наш час є Солодка - це лікарська рослина, яка має в своєму складі дуже багато корисних компонентів. Сироп солодки - це одне з найкращих відхаркувальних засобів. Впливаючи на організм людини, даний засіб сприяє посиленню секреторної функції слизових оболонок респіраторних шляхів, а також стимулюванню активності миготливого епітелію, як бронхів, так і трахеї. Крім цього сироп солодки чинить ще спазмолітичну і протизапальну дію.
Інструкція
1
Дітям препарати на основі кореня солодки можна давати з самого раннього віку, починаючи з моменту народження. Цей препарат абсолютно нешкідливий і не чинить негативних побічних еффектов.Сіроп даного лікарської рослини слід приймати не більше чотирьох разів на добу після прийому їжі. Перед застосуванням препарат не розводять! Дуже важливо, щоб після прийому цього сиропу дитина випивав дуже багато рідини, причому робити це необхідно відразу ж.
2
Що ж стосується безпосередньо дозування, то дітям віком від одного року до дванадцяти років даний препарат можна давати по половині чайної ложки. намагайтеся не перевищувати дозування, це дуже важливо!
3
Дітям же старше дванадцяти років і дорослим сироп солодки можна приймати по одній столовій ложці 3 рази на день, тривалість курсу 7-10 днів.
Зверніть увагу
Є й протипоказання до використання даного сиропу, але їх не так вже й багато. Дане фармацевтичний засіб категорично протипоказано дітям хворим на цукровий діабет. Від його використання варто відмовитися і тим діткам, у яких відзначається індивідуальна непереносимість будь-яких речовин, наявних у складі даного сіропа.Возможно також і розвиток побічних ефектів на тлі застосування сиропу солодки. До них можна віднести гіперемію шкірних покривів, висип, набряклість, свербіж, а також порушення водно-електролітного балансу.
Корисна порада
Посадіть дитину на коліна. Однією рукою притримуйте його під пахви, другий влийте сироп з мірної ложечки малюкові в рот. Щоб малюк скоріше проковтнув сироп, притримайте його на підборіддя. Потім дайте запити водою лекарствоЕслі ви віддаєте перевагу давати сироп із спеціального шприца, стежте за тим, щоб ліки вирушило правильною дорогою. Для цього покладіть кінчик шприца в куточок рота і направте його до внутрішньої сторони щоки, а не в горло. Повільно натискайте на поршень, щоб малюк встигав заковтувати вміст.