Як підстригти пряму чубок.

Чубчик здавна використовується як жінками, так і чоловіками в якості яскравого елемента стрижки та зачіски. За допомогою чубчика можна візуально вкоротити занадто довге обличчя, зробити погляд виразнішим, відвернути увагу від занадто великого носа або інших дефектів зовнішності. Чубчик здатна змінити ваш імідж, додавши в нього нову оригінальну риску. Існує маса різних моделей челок, але до сих пір популярністю користується класична пряма чубчик, яку ви можете підстригти самостійно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Пишна пряма чубчик з рівною лінією зрізу помітно підкреслить ваш погляд, зробить його більш загадковим і глибоким, і для такої стрижки вам будуть потрібні затиски для волосся і два види ножиць - прості і філіровочние.
2
Перукарні ножиці повинні бути гострими і якісними. Зволожите волосся з пульверизатора і розчешіть волосся.
3
Візьміть одну пасмо, затисніть її між вказівним і середнім пальцями і відтягніть до перенісся. На рівні перенісся рівно зріжте пасмо ножицями. Якщо ви хочете мати чубок трохи коротше брів, зробіть зріз трохи вище.
4
Якщо ваші волосся в'ється, зріз робіть на рівні середини носа - висохши і піднявшись, чубчик придбає потрібну довжину.
5
Відокремте волосся прямокутним проділом, щоб виділити глибоку чубок . Заколіть волосся зажимом, щоб вони не заважали стрижці. На всю ширину чубчика проведіть кінчиком гребінця горизонтальний проділ, що йде паралельно лінії росту волосся.
6
Товщина проділу повинна складати 1 см. За допомогою гребінця виділіть крайню пасмо по лінії росту волосся і акуратно зістрижіть зайве, намітивши правильну довжину.
7
Потім відокремлюйте нові пасма на відстані 1 см, вичісуйте їх на обличчя і затискайте разом з вже підстриженою пасмом, щоб зістригти волосся на однаковому рівні.
8
Зрізуйте кожну наступну пасмо на міліметр нижче попередньої, злегка збільшуючи довжину волосся. Висохши, волосся злегка піднімуться, і лінія зрізу буде ідеально рівною. Не забувайте визначати довжину зрізу з урахуванням того, що сухе волосся завжди коротше мокрих. Просушіть волосся і розчешіть чубок .