Як зареєструватися на сайті odnoklassniki.ru.

Поряд з іншими соціальними мережами сайт odnoklassniki.ru - один з найвідоміших подібних ресурсів в Росії. Мільйони людей вже проводять тут майже весь вільний час у пошуках своїх знайомих, друзів і, звичайно, однокласників. Той, хто ще не має свого аккаунта, але хоче зареєструватися на сайті, повинен здійснити кілька нескладних дії для його створення.
1

Зайдіть на головну сторінку, для цього наберіть в рядку вашого браузера адресу - odnoklassniki.ru. Щоб зареєструватися на сайті, на отобразившейся сторінці вкажіть місто/область, де ви закінчили школу. В оновлять вікні забийте в пошуковик номер навчального закладу, який ви закінчили, і клікайте на кнопку «Шукати». З з'явилися варіантів виберіть номер школи.

2

Введіть на сайті інформацію про вашу шкільного життя - вкажіть, коли ви випустилися і скільки класів закінчили.

3

Трохи нижче розташовується необхідне для реєстрації поле для введення даних (прізвище, ім'я , країна, місто і т.д.). Врахуйте, що зареєструватися на сайті odnoklassniki.ru можна лише вказавши інформацію, відповідну действительности.

4

Наберите ваш e-mail (робіть це уважно, тому що на цей ящик прийде код підтвердження), введіть 2 рази пароль і captcha (код з картинки). Натисніть «Зарегистрироваться».

5

Проверьте після цього ваш e-mail. Вам повинно прийти лист, про те, що ви успішно пройшли реєстрацію. У ньому виявиться посилання для авторизації. Клікніть по ній. Вона автоматично переадресує вас на вашу сторінку на odnoklassniki.ru.

6

Теперь ви самі можете користуватися соціальною мережею, розповісти друзям, як зареєструватися на сайті odnoklassniki.ru, і допомогти їм у цьому.