Як випрати шубу. розрахунок тканини на шубу.

Шуби схильні скапливанию бруду і пилу. Періодично їх потрібно обробляти в хімчистці, але можна і просто випрати. Штучні хутра можна прати без побоювання, а ось натуральні можна пошкодити. Не варто проводити експерименти над дорогими речами, результат може засмутити, а шубка прийти в непридатний стан.
Інструкція
1
Натуральне хутро періть вручну з використанням рідкого порошку при температурі 30-40 градусів. Штучне хутро можете випрати в пральній машинці на делікатній програмі. Останнім полоскання обов'язково додайте кондиціонер або слабкий розчин оцту.
2
Отожмите випраний шубу на слабких оборотах. Якщо ви прали вручну і не можете її віджати, повісьте на плечики над ванною. Коли вода стече, можете перемістити виріб на звичайну мотузку, але з плічок бажано не знімати, шуба може втратити форму.
3
У міру висихання струшуйте хутро і розчісуйте його щіткою для хутра або звичайною масажною гребінцем. Інакше він може висохнути і здибити. Якщо після висихання шуби ви помітили, що хутро виглядає недбало, злегка змочіть виріб з пульверизатора чистою водою і розчешіть його по росту волосків.
4
Після повного просихання вироби та приведення хутра в порядок - обробіть підкладку шуби антистатиком. Це допоможе уникнути утворення статичної електрики і притягання частинок пилу до хутра.
Корисна порада
Небажано прати шубу, краще почистити її вологою ганчірочкою, а при сильних забрудненнях віддати в хімчистку.
Якщо радість від покупки нової дублянки затьмарена випадково посадженим плямою, не поспішайте її прати - ця процедура для неї згубна. Спробуйте очистити одяг за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Паперові серветки, тальк, крохмаль, манка, ластик, щітка, вода, гроші
Інструкція
1
Оскільки після прання дублянка сильно сідає і твердне, навіть окремі плями на ній не варто застіривать. Замість цього свіже жирну пляму промокніть паперовими серветками (Не вологими!). Потім посипте його тальком, крохмалем або манною крупою. Коли порошок вбере забруднення, його слід витрусити з поверхні дублянки ударами з внутрішньої сторони.
2
Щоб видалити білкові плями (кров, молоко, яйця) і плями вина, протріть їх змоченою у воді губкою. Після кожного руху промивайте губку під проточною водою. Після декількох повторів пляма частково змиється, остаточно його видалять в хімчистці.
3
Якщо на поверхні дублянки з'явилися нежирні забруднення, спробуйте потерти їх білим канцелярським ластиком.
4
Висохлу бруд з дублянки можна видалити щіткою середньої жорсткості. Щоб прибрати сухі забруднення, які не сильно «в'їлися» у структуру матеріалу, можна використовувати пилосос.
5
В магазинах верхнього одягу разом з дублянкою купите спеціальні чистячі склади для неї. Подібні креми та спреї створені з урахуванням матеріалу і не зашкодять його.
6
Якщо видалити пляму до кінця не вдалося або ви не хочете ризикувати, віддайте одяг в хімчистку.