Як знайти будинок.

При сучасному рівні розвитку технологій не складе складності дізнатися, де знаходиться той чи інший будинок , і отримати уявлення, як до нього дістатися за допомогою комп'ютера. Для цього треба скористатися онлайн сервісом пошуку об'єкта на карті або адресно-довідкової системою, інсталіруемой на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • -офіційний адресу будинку;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - онлайн сервіс пошуку розташування за адресою, наприклад, «Яндекс Карти », Google Maps і подібні, або адресно-довідкова система, приміром,« Дубль ГИС »та ін.
Інструкція
1
Відкрийте онлайн сервіс пошуку по карті або довідкову сістему.Виберіте місто або інший населений пункт, представлений в системі.
2
Коли відкриється який Вас населений пункт, введіть в рядок пошуку назву вулиці, проспекту, провулку, проїзду, де розташований будинок Результатом буде приблизне розташування, яке дозволить зрозуміти, в якій частині міста знаходиться шуканий адресу, в крупному місті - з'ясувати розташування найближчої станції метро.
3
В «Яндекс Картах» ви можете знайти потрібний будинок , розкривши список з номерами всіх, які нанесені на карту, і вибрати потрібний або розташований імовірно ря будинок з нім.После цього точка на карті переміститься на обраний вами адрес.Еслі адреса не знайшовся в «Яндекс Картах», він може бути присутнім в іншому сервісі або адресно-довідковій системі, так що проженіть його по альтернативним варіантам.
4
В крайньому випадку, якщо пошук не дає результатів, а дістатися до нього дуже треба, допоможе опитування місцевих жителів. У невеликих містах це зазвичай більш результативно, ніж у великих, особливо в центральних їх районах, де досить багато людей, що опинилися у справах і місцевості не знающіх.На селі люди можуть не знати номера будинок а і назви вулиці , але легко зорієнтуються по імені господаря або назвою організації.
Як знайти будинок в Москві? Таке питання нерідко задають багато людей, які приїжджають до столиці з регіонів або зарубіжжя. Питання це актуальне і для москвичів, які бажають придбати нове постійне житло і для гостей столиці, які мріють якийсь час попрацювати в Москві.
Інструкція
1
Читайте продаваної і сдаваемой нерухомістю через інтернет-ресурси. У всесвітній павутині є чимало сайтів, на які викладається інформація про продається і купується, здаватися і орендованому житлі. Дані сайти нерідко належать ріелторам або ріелтерських компаніям.Там ви легко зможете вибирати потрібну вам площа, район, розташування квартири від метро і кількість кімнат. Сайти з нерухомістю, ймовірно, є найбільш зручним способом для пошуку житла.
2
Скористайтеся спеціалізованими журналами про нерухомість. В таких друкованих виданнях, як правило, також вказуються всі можливі варіанти покупки житла. Мінус в порівнянні з інтернет-сайтами в тому, що в газетах і журналах не оновлюються автоматично, нові варіанти і не вилучаються старі. Однак для перегляду таких газет і журналів вам не потрібен вихід в інтернет, і ви не залежите від комп'ютера. Можете переглядати свіжі номери, перебуваючи в громадському транспорті або просто сидячи в парку.
3
Скористайтеся послугами ріелтора або ріелтерської компанії. Даний крок, швидше за все, викличе більше трат, ніж попередні, однак він буде являтися найбільш ефективним. Головний фактор тут - надійність компанії. Найкраще буде, якщо вам порекомендує хтось із знайомих конкретного ріелтора або компанію, так як існує можливість обману з боку посередників. Гроші з вас візьмуть, а квартиру не знайдуть. Або послуги будуть дуже низької якості, тобто квартиру вам знайдуть, та не в строк і не зовсім ту, яку б ви хотіли.
4
Знайдіть квартиру через своїх знайомих. Скористатися даною рекомендацією зможуть тільки ті, у кого є знайомі або родичі в Москві. Але, як відомо, рекомендація близької людини - найнадійніший спосіб. Запитайте своїх знайомих, здає чи хто-небудь з них квартири, або бути може, продає свою житлоплощу. Або хтось вже з їхніх знайомих шукає покупця або наймача для своєї нерухомості.