Як вибрати фен-щітку. Який фен краще.

Серед великої кількості техніки по догляду за зовнішністю, особливо за волоссям, часто зустрічаються фени з насадками у вигляді щітки. Фен-щітка дозволить вам якісно висушити волосся, укласти їх і надати зачісці потрібну форму.
Інструкція
1
Фен повинен бути зручним для вас, тому обов'язково зверніть увагу на його корпус і будова ручки. Візьміть фен в руку, приміряйте його на себе і підберіть ту модель, яка не викликатиме у вас дискомфорту при використанні.
2
Ручка фена повинна зручно лежати в руці, а також ви повинні мати можливість швидко і легко дотягуватися до кнопок управління феном.
3
При покупці фена-щітки важливо знати його технічні характеристики. Серед них вам потрібно мати на увазі температуру нагрівання, швидкість потоку повітря і електричну потужність фена. Фен з високою потужністю забезпечує вищу температуру повітря, а значить, дає можливість швидше висушити волосся, ніж при використанні менш потужного фена.
4
Підбирайте фен, у якого температура повітря не перевищує 60 градусів і може регулюватися. Прохолодне повітря менш шкідливий для волосся, і в режимі обдування холодним повітрям ви зможете бережно висушити і укласти свою зачіску.
5
Прямо в магазині спробуйте включити фен і перевірити всі режими, які він підтримує. Вибирайте той фен, який може дути не тільки гарячим і теплим, але і холодним повітрям. Якщо фен підтримує режим іонізації, ви позбавите волосся від статичної електрики.
6
Чим більше у фена насадок - тим ширші можливості, які перед ним відкриваються. Від кількості насадок в чому залежить вартість фена. Деякі насадки можуть обертатися в різних напрямках. Вибирайте фен, в якому є насадки не тільки для сушки, але і для різної укладання волосся. Насадки повинні змінюватися швидко - ви не повинні відчувати труднощів зі зніманням насадок з фена і установкою нових.
7
Швидкість нагріву повітря всередині фена не повинна перевищувати двох-трьох хвилин. Вибирайте тільки якісну техніку, яка не зіпсує ваші волосся і служитиме вам довгі роки.