Як підключити ip телебачення. Як зробити телевізор на комп'ютер.

Ip телебачення - сучасний підхід до трансляції ефіру. Цифровий сигнал дозволяє отримати більш якісну картинку. До того ж, вам не доведеться купувати додаткове обладнання, проводити кабелі і встановлювати тарілки. Договір на надання цієї послуги та програмне забезпечення - все, що вам знадобиться. Телебачення з'явиться прямо в вашому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • підключена послуга ip tv, IP-TV Player.
Інструкція
1
Уточніть у свого оператора, можливість підключення цієї послуги. Після того, як оператор переконається в тому, що це технічно здійсненно, укладіть з ним договір. Якщо технічної можливості немає, перейдіть до іншого провайдера. Адже послугу Ip телебачення може надати тільки оператор, що забезпечує вам вихід в інтернет.
2
Після укладення договору ви отримаєте на руки інструкції по налаштуванню програмного забезпечення. Якщо ваш комп'ютер підключається до інтернету за допомогою модему, то знадобляться додаткові настройки. У разі невпевненості, що ви зможете самостійно правильно налаштувати модем, попросіть настройщиків зробити це за вас.
3
Щоб телебачення могло відтворюватися, скачайте IP-TV Player з сайту borpas.info, якщо оператор не вказав інший плеєр. При установці ви повинні будете вибрати в налаштуваннях ваше місто або район і оператора. Наприкінці виконайте перезавантаження. Ip телебачення тепер у вашому комп'ютері.
4
Якщо після установки і налаштування всіх необхідних компонентів відео не показує, але відбувається буферизація, значить, ваш антивірус блокує деякі можливості IP-TV Playerа. Для усунення проблеми додайте файл IpTvPlayer.exe у виключення або в довірені програми. Виконайте перезавантаження і насолоджуйтеся ip телебачення м.