Як завити волосся за допомогою прасування.

Власниці прямих від природи волосся часто мріють про пишних і красивих кучерях і витрачають чимало коштів і сил на те, щоб отримати довгоочікувану завивку. Використовуючи праску для волосся, ви легко зможете змінити зачіску в домашніх умовах за лічені хвилини, перетворивши прямі волосся в елегантні кучеряве локони. Щоб завивка НЕ завдала вашому волоссю шкоди, потрібно знати правила користування праскою, а також правила догляду за завитими волоссям.
Інструкція
1
Перед завивкою захистите волосся - вимийте їх шампунем з кондиціонером або бальзамом. Бажано нанести на волосся після миття спеціальну термозахисної маску, яка охороняє волосся від шкідливого впливу високої температури. Заради безпеки волосся використовуйте тільки якісний праску з керамічним покриттям пластин.
2
Щоб завити крупні локони, вам буде потрібно утюжок шириною в 2 см. Добре нагрійте поверхню пластин і затисніть праскою волосся ближче до коріння волосся. Якщо ви хочете отримати більш дрібні кучері, затискайте тонкі пасма.
3
Якщо ж ви домагаєтеся легкої хвилі, затискайте об'ємні пасма між пластинами. Розташовуйте утюжок вертикально і, утримуючи пасмо, обертайте його півколом, накручуючи волосся .
4
Акуратно рухайте утюжок до кінця пасма, щоб створити м'яку хвилю. Не припиняйте рух прасування, щоб не зіпсувати рівномірність лінії волосся.
5
С допомогою прасування ви легко зможете надати форму як довгому волоссю, так і короткій стрижці. Щоб завити краю зачіски всередину або назовні, тримайте праску під прямим кутом до завивати пасма.
6
Обхватите пасмо і розвертайте утюжок всередину або назовні, залежно від бажаного ефекту. Завдавши на волосся після завивки трохи мусу для укладки, ви досягнете ефекту стильних розхристаних кучерів.
7
Для створення більш строгих і акуратних зачісок наносите після завивки пінку або гель-стайлінг на волосся , фіксуючи потрібну форму зачіски.
Зверніть увагу
Як завити волосся праскою? Спосіб № 1. Вимийте голову і нанесіть на волосся кондиціонер. Далі, підсушіть волосся і обробіть їх термостійким засобом. Спосіб № 2. На сухі, оброблені термозахисним кремом волосся, нанесіть засіб для укладання волосся. Розділіть волосся на пасма і затисніть локон, відступивши два-три сантиметри від краю прядки. Закрутіть локон в праску і через пару секунд звільніть локон.
Корисна порада
А чи знаєте ви, що волосся можна завивати не тільки за допомогою щипців, бигудей, фена з дифузором, а й за допомогою прасування для випрямлення! З цієї статті ви дізнаєтеся, як завити волосся праскою. Звичайно, будь-який спосіб термічної завивки завдає волоссю шкоди, тому для догляду за вашими завитими волоссям необхідно використовувати спеціальні засоби для кучерявого волосся, наприклад, c: ehko шампунь «Сумашедшие завитки».