Як прикріпити домен до хостингу. Як встановити домен к.

У сучасному світі створити свій сайт стало зовсім просто. Необхідно всього-лише визначитися з його типом і вибрати відповідну CMS. Потім підібрати і придбати хостинг, зареєструвати домен . І перед тим, як встановити CMS і почати наповнювати сайт інформацією, залишиться тільки прикріпити домен до хостингу.
Вам знадобиться
  • Зареєстрований домен. Доступ в панель управління реєстратора домену з правами, що допускають зміна списку DNS-серверів. Хостинг з можливістю парковки домену. Доступ в панель управління хостинг-аккаунтом. Будь-який сучасний web-браузер.
Інструкція
1
Увійдіть в адміністративну панель хостингу. Відкрийте в браузері адресу панелі. Як правило, адреса панелі управління повідомляється після реєстрації хостинг-аккаунта і у запропонованому на e-mail клієнта листі. Дуже часто хостинг-панель адресується домен ом сайту хостера, але доступна за протоколом HTTPS на порту, відмінному від стандартно-використовуваних. Часто це порт 1111 або 2222. Для входу в адміністративну панель введіть логін і пароль.
2
Перейдіть в розділ додавання домен а адміністраторської панелі хостингу. Як правило, відповідна посилання розташована на головній сторінці панелі керування або на сторінці управління списком домен ов, доступною з головної сторінки.
3
Додайте домен на хостинг-аккаунт. Внаслідок даної дії на сервері буде створено новий каталог, відповідний доданому домен у. Будуть заведені журнали доступу і помилок для домен а. Також на DNS-серверах хостера будуть створені записи для домен а. Запам'ятайте або запишіть адреси DNS-серверів, на які була додана інформація про домен е.
4
Увійдіть в панель управління реєстратора домен а. Відкрийте в браузері адресу панелі управління, вказаний реєстратором або реселером реєстратора домен а. Введіть логін і пароль. Увійдіть в панель.
5
Змініть список DNS-серверів домен а. В панелі управління реєстратора виберіть потрібний домен . Перейдіть до сторінки зміни інформації про домен е. Замініть поточний список DNS-серверів домен а на список, отриманий в панелі управління хостингом. Підтвердіть зроблені зміни.
6
Дочекайтеся делегування домен а з новим списком DNS-серверів. Це може зайняти до 6-8 годин.
Зверніть увагу
При прикріпленні нового домену до хостингу, якщо не планується його негайне використання, забороніть індексацію вмісту сайту в файлі robots.txt.
Корисна порада
Якщо необхідно почати роботу з сайтом до закінчення процесу делегування домену, внесіть зміни в файл hosts на своєму комп'ютері.