Як витратити трафік.

Незважаючи на очевидне зручність безлімітних тарифів на інтернет, багато користувачів задовольняються планами з передоплаченим трафіком . І найчастіше причина цьому - не їхні власний вибір, а обмеження технічних можливостей провайдера. При цьому в кінці місяця часто постає питання: куди витратити трафік? Це особливо актуально, якщо невитрачений обсяг попросту згоряє.
Інструкція
1
Найпростіший і очевидний спосіб витратити трафік - поставити на скачку об'ємні файли. Це може бути мультимедіа-контент, наприклад, кіно або музика, відповідно, в Blue-Ray або Lossless-якості. Такі файли займуть чимало місця на жорсткому диску. Головне - слідкуйте, щоб трафік такий спосіб не перевитрачених, інакше один скачав фільм може коштувати наступного місяця користування інтернетом.
2
Можна витратити трафік з користю для комп'ютера. Знайдіть і встановіть (або поновіть, якщо вже встановлені) різні програми для захисту від шкідливого ПЗ. Загальноприйнятим стандартом для домашнього використання є програмна зв'язка антивірус + файрвол. Почитайте огляди по Антивірус і Файрвол різних розробників. Виберіть сподобалися варіанти і скачайте дистрибутиви. Оновлення антивірусних баз і правил захисту файрволу також може зажадати додаткового трафіку.
3
Ще один спосіб витратити трафік з користю - провести оновлення драйверів всіх встановлених в системі пристроїв. Драйвера випускають не тільки розробники самих пристроїв, але і сторонні виробники. При цьому вони можуть відрізнятися набором функцій і використанням прихованих можливостей пристроїв. Перед експериментами з новими драйверами не забудьте створити контрольні точки відновлення системи. У разі неполадок з їх допомогою систему можна буде легко відкотити.
4
Якщо ж фільми і музика у високій якості вас не цікавлять, комп'ютер захищений від атак з Інтернету, а обладнання працює на найсвіжіших драйверах, просто весело проведіть час в Мережі. Щоб витратити трафік, подивіться он-лайн телеканали, послухайте онлайн радіо. Зайдіть на будь відеохостинг і вивчіть топ відеокліпів з найбільшою кількістю переглядів. Такі спонтанні подорожі по Інтернету часто розширюють кругозір.