Як почистити гребінець. Як очистити дерев'яну гребінець.

Волосся кожної людини повинні бути чистими і доглянутими, якого б віку він не був, чим би не займався. Щоденне миття голови перестало вважатися чимось незвичайним. Проте рідко хто зможе сходу пригадати, коли він мив востаннє свою гребінець .
Вам знадобиться
 • - вода
 • - шампунь
 • - нашатирний спирт
 • - спирт
 • - сода
 • - зубна щітка
Інструкція
1
Техніка миття гребінця залежатиме від матеріалу, з якого вона зроблена. Найчастіше їх виконують з пластмаси, металу, кістки або дерева. Найскладніше в догляді дерев'яні гребінці. Їх не рекомендується мити у великій кількості води через загрозу розсихання дерева. Але не варто поспішати викидати улюбленицю, просто протріть її ватним тампоном, змоченим горілкою. Спирт розчинить жирові відкладення, пил і бруд залишаться на ваті, яку ви потім викинете у відро для сміття.
2
А найлегше доглядати за пластмасою. Зніміть з гребінця все приставшие до неї волосся. Закрийте в раковині зливний отвір, наберіть в неї теплої води, додайте 30 мл будь-якого шампуню. Професійні перукарі радять доповнити шампунь нашатирним спиртом, взятому в тій же кількості. Під впливом обох речовин бруд, жир, залишки лаку або пінки для волосся відвалюються від гребінця, не залишаючи сліду.
3
Якщо не вся грязь відійшла після замочування, потріть гребінець звичайною зубною щіткою, на яку для впевненості можна нанести трохи харчової соди. Якщо ж гребінець застосовувалася для вичісування вошей, крім миття її потрібно ще й продезінфікувати. Замочіть її на півгодини в 10% розчині хлорки, після чого промийте під струменем проточної води.
4
Металеві гребінці можна мити точно так же, як і пластикові, але не забудьте добре просушити їх після миття. Волога, що залишилася на металі, може привести до утворення іржі. Таку гребінець залишиться тільки викинути.
Корисна порада
Міняйте гребінця після року використання з гігієнічних міркувань.
Ніхто не стане сперечатися, що мити волосся необхідно регулярно. І кожен поважаючий себе чоловік ретельно стежить за тим, щоб мати доглянуту зачіску. А ось про необхідність влаштовувати регулярні лазневі процедури для власної гребінця пам'ятають далеко не все.
Вам знадобиться
 • -расческа;
 • -сода;
 • -хлору;
 • -ватний тампон;
 • -Шампунь;
 • -нашатирний спирт;
 • -Зубний щітка.
Інструкція
1
Як саме мити гребінець , визначайте в залежності від того, з якого саме матеріалу її виготовили. Як правило, гребінця роблять пластмасові, дерев'яні або металеві. Найбільш складно доглядати за виробами з дерева, які вважаються найкориснішими для волосся. Перш за все, повністю почистіть її від волосся. Не залишайте надовго дерев'яний виріб у воді - дерево може розсохтися. Краще візьміть звичайний ватяний тампон, просочіть його горілкою і гарненько протріть дерев'яну гребінець. Таким способом ви розчиніть наліт жиру і витріть бруд.
2
Найпростіша в догляді - гребінець пластмасова. Для початку відчистите її від волосся, які заплуталися. Далі покладіть гребінець в невеликий тазик з теплою водою і додайте трохи будь-якого шампуню. Також до шампуню можна долити аналогічну кількість нашатирю. Залиште гребінець на півгодини, після чого вся грязь і жир легко від неї відваляться. Якщо забруднення занадто сильні, то візьміть непотрібну зубну щітку і, посипавши її невеликою кількістю соди, прочистите виріб від залишилася бруду.
3
Якщо ви не впевнені в чистоті гребінця і не знаєте, хто користувався нею до вас, то продезінфікуйте цей предмет. Візьміть десятивідсотковий розчин хлорки і замочіть в ньому гребінець на 30 хвилин. Після цього промийте її в звичайній чистій воді.
4
Гребінці, зроблені з металу, мийте точно так само, як і пластмасові. От тільки просушуйте таку гребінець більш ретельно. Адже якщо на її поверхні залишиться волога, то з часом може з'явитися іржа. До речі, перукарі радять не використовувати гребінець з будь-якого матеріалу більше року.
5
Якщо гребінцем користується дитина, то мийте її за допомогою теплої води і соди. Для цього у невеликій мисці розчиніть 1 столову ложку соди і гарненько побалакайте в цьому розчині дитячу гребінець.