Як висушити взуття. Як висушити швидко взуття та одяг.

Нова взуття практично не промокає, але іноді насичується вологою. Зі старою взуття ю справи йдуть, як правило, трохи інакше, будь-яка калюжа стає непереборною перешкодою. Але в будь-якому разі, її можна висушити без заподіяння шкоди матеріалу. Ходити у вологому взутті небажано, тому потрібно подбати про її просушування з вечора.
Інструкція
1
Як тільки ви прийшли додому відразу протріть взуття від вологи та бруду. Саме забруднення і неправильний догляд за взуття ю псують матеріал, а не методи її просушування. Якщо ви наступили в брудну калюжу і чобітки промокли, протріть їх усередині вологою ганчірочкою, а, в крайньому випадку, промийте.
2
Якщо у вас немає часу сушити природним шляхом - використовуйте фен для волосся. Під час використання фена стежте, щоб взуття сильно не нагрівалася, тримайте прилад в 20 см від матеріалу.
3
Набейте взуття старими газетами або туалетним папером. За ніч вся волога вбереться, якщо звичайно чоботи не промокли наскрізь. Замість паперу можете використовувати непотрібні ганчірочки, які добре вбирають вологу, жорсткий матеріал не підійде.
4
Якщо у вас в квартирі відкриті батареї, поставте взуття під самий низ труби. Також можете покласти на батареї дерев'яні дощечки і поставити на них взуття . Не експериментуйте і не пробуйте просушити взуття без дерев'яних підкладок під підошву, вона може розплавитися.
5
Можете купити речовина «Силикагель». Він має вигляд гранул і зустрічається в маленьких пакетиках, які лежать в новому взутті. Продається він в господарських магазинах, можна зустріти і в мисливських. Якщо вам вдалося його придбати, то насипте невелику кількість гранул в взуття і вже через кілька годин вона буде сухою.
6
Як варіант - Електросушарка для взуття. Купіть його в магазині, ціна на цей прилад досить низька, а ефект вражаючий. Взуття просушується дуже швидко, при цьому не псується ні зовнішній вигляд, ні матеріал.
В сльотаву погоду взуття важко зберегти сухою. У домашніх умовах можна просушити її, не завдаючи шкоди матеріалу. Надягати мокрі черевики шкідливо як для для вашого здоров'я, так і для самого взуття, тому просушіть і приведіть її в порядок з вечора.
Вам знадобиться
  • Серветки, газети, фен, Електросушарка для взуття, касторове масло.
Інструкція
1
Очистіть взуття від вуличного бруду серветкою з мікрофібри або поролоновою губкою, змоченою у воді. Потім протріть зовні і всередині сухою ганчіркою. Зробити це потрібно відразу ж після того, як ви прийшли додому. Неправильний догляд за взуттям та забруднення псують матеріал.
2
Наповніть взуття зім'ятою газетою або туалетним папером. Також можете використовувати тканину, добре вбирає вологу. Залиште на деякий час. Коли папір вбере вологу, замініть її. Проробіть цю процедуру кілька разів. Потім поставте взуття сушитися при кімнатній температурі.
3
Якщо у вас немає часу на природну сушку, використовуйте фен. Піднесіть електричний прилад до виробу на віддаль не менше 20 см. Уважно стежте за тим, щоб матеріал не нагрівався, інакше взуття швидко прийде в непридатність.
4
Чи не сушіть черевики при різких перепадах температури і вологості повітря. Сушка на радіаторах опалення, буржуйках і грубах протипоказана. При високих температурах на шкірі з'являються мікротріщини, через які волога потраплятиме всередину взуття. Також може пошкодитися гумова підошва і деформуватися шви.
5
Використовуйте «Силикагель» для сушки взуття. Ця речовина володіє високими адсорбуючі властивості і зазвичай зустрічається в коробках з новими черевиками. Також «Силикагель» можна купити в магазинах господарських товарів. Висипте невелику кількість гранул всередину вироби і залиште на деякий час.
6
Скористайтеся Електросушарка для взуття. Купіть прилад в спеціалізованому магазині. Ціна Електросушарка досить низька, а ефект вразить вас. Черевики швидко просихають, не псується зовнішній вигляд і матеріал.
7
Якщо ви пересушили взуття, обробіть її касторовою олією. Змочіть ватяний або марлевий тампон в засобі і акуратно протріть поверхню виробу. Зачекайте кілька годин. Якщо з першого разу не вдалося досягти бажаного результату, повторіть дії спочатку.