Як зробити шпаргалку зі скотчу. Шпаргалки Як зробити.

Шпаргалка - річ корисна, навіть для добре підготовленого і впевненого у своїх силах учня. Це вам підтвердить будь-який школяр або студент. Але як зробити шпаргалку зі скотчу, знає далеко не кожен з них.
1
Паперові і тим більше рукописні «гармошки» вже не те щоб не в моді, вони просто незручні. І що ще жахливіше, їх легко помічають викладачі. Спробуйте зробити шпаргалку зі скотчу, адже вона виходить прозорою, а значить, її легше приховати.
2
Відкрийте файл з текстом вашої шпаргалки та роздрукуйте його на лазерному принтері. Щоб шпаргалка зі скотчу вийшла, краще робити це саме на лазерному, а не струменевому принтері, тому що останній не завжди роздруковує текст так, як потрібно. Що стосується вимог до тексту, то бажано його оформити 7-8-м кеглем і зробити напівжирним.
3
Тепер змайструєте саму шпаргалку. Після того як текст роздрукувався, наклейте його на скотч, причому розмір смужок на папері повинен збігатися з розмірами скотча. Потріть папір чимось твердим і рівним, так вона краще прилипне до клейкої стрічки. Якщо виступає зайвий папір, обріжте її.
4
Смужки з текстом опустіть в ємність з гарячою водою на кілька хвилин (трьох буде достатньо). Витягніть «варені» шпаргалки, а потім обережно відокремте папір від скотчу. Головне, не робіть цього, поки смужка буде ще у воді. На скотче повинен залишитися роздрукований вами текст.
5
А поки ви будете сушити зроблені зі скотчу шпаргалки, придумайте, куди ви їх заховаєте і як будете ними користуватися. Наприклад, їх можна вкрутити в прозору ручку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oEXPlqhJwJI