Як подивитися розширення файлу.

За замовчуванням настройки операційної системи Windows не дозволяють користувачеві бачити розширення файлів. Це не завжди зручно в роботі, а іноді буває просто необхідно бачити тип конкретного файлу на жорсткому диску або змінних носіях. Як змінити настройки, щоб активувати опцію відображення розширень файлів - описано нижче.
Вам знадобиться
  • ОС Windows
Інструкція
1
Розширення файлу - це частина його назви, за яким операційна система або прикладні програми здійснює ідентифікацію типу файлу . Це необхідно компонентам ОС щоб знати - якому з додатків слід передати файл на обробку, а додаткам - щоб визначити, в якому форматі потрібно читати вміст файлу . У програмного забезпечення немає проблем з читанням розширень файлів, але можливі ситуації, коли і користувачеві необхідно бачити повне ім'я файлу . Наприклад, текстові файли Документ1.rtf і Документ1.doc будуть відображатися з однаковим значком і однаковим ім'ям без розширення. Дізнатися хто з них хто можна лише відкривши обидва файлу , а це не удобно.Для активації настройки відображення розширень файлів запустіть провідник Windows подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер». Це ж можна зробити натисканням клавіш WIN + E (латинська R). Далі в розділ «Сервіс» меню провідника виберіть пункт «Властивості папки». В результаті відкриється вікно, в якому перейдіть на вкладку «Вид» і в низу довгого списку «Додаткові параметри» зніміть позначку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Якщо файл, розширення якого вам треба побачити, є системним файлом, то в цьому ж списку зніміть позначку з пункту «Приховувати захищені системні файли" і поставте крапку навпроти пункту «Показувати приховані файли і папки». Для закріплення цих змін в настройках натисніть кнопку «OK».
2
Є альтернативний шлях до цих же налаштувань - через «Панель управління» Windows. Запустити її можна вибравши в розділі «Налаштування» головного меню (кнопка «Пуск») пункт «Панель управління». В панелі управління запустіть «Властивості папки» і в результаті потрапите в те ж саме вікно налаштування властивостей папки. Подальші дії - ті ж, що і в попередньому варіанті.
Кінотеатр під відкритим небом - порівняно нова для Росії ідея, яка була запозичена з Європи та США. Першими нову різновид кіноіндустрії почали освоювати жителі Москви.
Як правило, подібні кінотеатри призначені для автомобілістів, які можуть дивитися сеанс, не виходячи з машини. Зокрема, мова йде про мобільний кінотеатрі «Кінопаркінг», який є пересувним і кожен раз показує сеанси в новому місці. Працює він тільки з липня по жовтень, і перегляд зазвичай починається о 22 годині і триває близько 4-5 годин, оскільки зазвичай показують не більше трьох фільмів. Вартість квитка близько 400 рублів з однієї машини, також у вашому розпорядженні пересувне кафе. Детальніше про найближчі сеансах «Кінопаркінга» і місце його знаходження ви можете дізнатися на сайті - Kinoparking.ru. Ще один варіант для автомобілістів - кінотеатр «Бородіно», розташований в Митищах за адресою Осташковское шосе, 59. Він працює незалежно від пори року, щодня сеанси починаються в 23:00 і 01:00 за московським часом, вартість квитка становить 450 рублів. Цей кінотеатр розрахований всього лише на 30 місць, тому найкраще під'їхати за 30-35 хвилин до сеансу. Навіть якщо ви не володієте машиною, ви також можете відправитися в кінотеатр під відкритим небом. Один з них працюватиме на Андріївській набережній поруч у період з липня по серпень. Тут показують тільки авторське кіно, тому любителям бойовиків тут навряд чи сподобається. Вхід в кіно - безкоштовний, але кількість посадочних місць обмежена - їх всього 70. Сеанси проводяться зазвичай з 22:00 кожну п'ятницю і суботу. На Берсеневской набережній, 14 існує ще один кінотеатр під відкритим небом і знаходиться він у внутрішньому дворі інституту «Стрілка». Він працює з червня до середини вересня, сеанси проходять щодня з 22:00 до опівночі. В цьому кінотеатрі близько тисячі посадочних місць, тому сюди завжди можна прийти і бути впевненим в тому, що місць вистачить усім. Вартість вхідного квитка - 300 рублів.