Як подивитися, на Які сайти ти заходив. Переглянути історію відвідин сайтів.

Кожен із сучасних браузерів в автоматичному режимі відстежує і фіксує в «журналі відвідувань» переміщення користувача в інтернеті. Наявність цього механізму може бути як благом, так і покаранням, залежно від способу застосування. Але в будь-якому випадку, раз така опція є - будемо витягати з неї можливу користь! Давайте подивимося - яким чином можна отримати доступ до історії відвідувань сайтів в найбільш популярних моделях сучасних браузерів.
Інструкція
1
В Mozilla FireFox доступ до повного списку відвіданих сайтів, заховану в браузері, можна отримати, обравши в верхньому меню розділ «Журнал», а в ньому пункт «Показати весь журнал». В результаті відкриється вікно, з неочевидним назвою «Зібрання». У ньому можна переглядати, розшукувати, зберігати відвідані вам інтернет-ресурси, а також ставити і видаляти закладки і т.д.
2
Є і набагато більш короткий шлях до журналу - досить натиснути клавіші CTRL + H. У бічній панелі відкриється історія відвідувань, правда з багато меншим набором сервісних можливостей.
3
В Opera історія відвідувань відкривається за допомогою вибору в «Головному меню» відповідного пункту - «Історія». В відчиненому вікні історії можна шукати, видаляти і відкривати збережені браузером посилання на відвідані користувачем інтернет-ресурси.
4
І тут, так само як і в Mozilla FireFox, натискання клавіш CTRL + H відкриває цю ж саму історію відвідувань в бічній панелі.
5
Як чи не дивно, але незважаючи на всю конкурентну боротьбу стандартів браузерів різних виробників, і в оглядачі Internet Explorer натискання все того ж чарівного поєднання клавіш CTRL + H відкриє аналогічну бічну панель, що містить історію відвідувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_yNPgdhy5mY
Зверніть увагу
Якщо ви не знаєте, як подивитися історію Firefox, то тоді вам сюди тут ви дізнаєтеся, як переглянути історію в Firefox використовуючи операційну систему Windows Xp, Windows 7. Щоб подивитися історію в браузері Mozilla Firefox виконайте наступні дію: На своєму комп'ютері запустіть браузер Mozilla Firefox. І так щоб переглянути історію вам потрібно вибрати період часу, за який хочете подивитися історію відвіданих вами web-сайтів.
Корисна порада
За замовчуванням менеджер перегляду історії відвіданих сайтів в Firefox не дуже зручний для роботи. Інформацію, яку він відображає посередня в кращому випадку, навіть якщо історія відвіданих сторінок в основному дисплеї Firefox відображається в бічній панелі - ім'я домена і сторінки кожній області, які були відвідані. Але це не відображає інформацію про час відвідування сайту і які були стосунки. Ось де нове доповнення History Tree для Firefox вступає в гру.