Як домогтися успіху на роботі.

Головна проблема людини, яка тільки вийшов на роботу - це як показати себе успішним співробітником. Справа ця непроста і спочатку віднімає багато нервів і часу.

Почнемо з того, що перший час доведеться нелегко, бо на вас можуть вішати, скажімо, чужу роботу. Але не варто обурюватися і навідріз відмовлятися виконувати щось за когось. Таким чином вас можуть перевірити на те, чи готові ви допомагати іншим співробітникам компанії. Однак і не дозволяйте іншим сідати вам на шию. Виконуйте дані вам завдання спокійно, але в робочому темпі. Але не заганяйте себе «в мило». Як тільки знайдете упевненість в силах і власної значущості для компанії, поясніть іншим співробітникам, які раніше частенько «користувалися» вами, що у вас вже є коло саме ваших обов'язків.

Що до відносин з начальниками, то тут все -таки завжди треба мати на увазі, що вони дали вам цю роботу. Тим не менш. не варто і в цьому випадку пускатися в безнадійне рабство. Виберіть для спілкування з керівництвом схему колега-колега. Пам'ятайте, що у вас теж може бути своя думка, і ви маєте право сперечатися. Але все, звичайно, має бути в межах розумного. Часом свого начальника можна вважати своїм наставником, адже домігся він подібного становища не простою сидінням на офісному стільці. Дізнайтеся у нього, як він «йшов до успіху». Може бути, і вам є чому в нього повчитися?

Повертаючись до сидіння на офісному стільці, дійсно, не відсиджувався на ньому робочий час. Будьте ініціативні і діяльні. Не лякайтеся, якщо спочатку якісь завдання у вас не будуть виходити. Не відкладайте проблему, вирішуйте її, питайте у старших. Краще попросити про допомогу, ніж після вислуховувати загальне невдоволення роботою.

І ще одна порада. Виділяйтеся в колективі, то не будьте частиною сірої маси. Адже робота в офісі не повинна пожирати вашу особистість. Якщо ви доброзичливі і життєрадісні - колектив вас буде цінувати не лише як співробітника, але і як хорошу людину. Запам'ятайте - результативність вашої роботи і та обстановка, яку ви створюєте - дві складові вашого успіху і просування на новому місці.