Як показати себе на роботі.

Від того, як ви будете проявляти себе на роботі з перших днів, залежить вся ваша майбутня кар'єра в обраної компанії або організації. Особливо важливо при цьому розуміти: перше, що від вас вимагається - належне виконання обов'язків і готовність в той час, який ви присвячуєте праці, бачити свої інтереси, в першу чергу, в контексті інтересів компанії.
Інструкція
1
Напевно, на кожній роботі поряд з повсякденною, не особливо помітною рутиною, періодично з'являються проекти або завдання, що дозволяють, що називається «проявити себе»: продемонструвати свій потенціал, достатній, щоб справлятися з кругом серйозніших завдань, брати на себе більше відповідальності, ніж в рамках поточної должності.Еслі ви відчуваєте, що такі варіанти вам під силу, постарайтеся брати їх на себе. Але тут важливо не переоцінити власні можливості.
2
З іншого боку, якщо ви бачите, що не справляєтеся вже в процесі виконання, вчасно поставте це питання перед керівництвом, запропонуйте свій варіант вирішення проблеми, подумайте, що завадило і як усунути це препятствіе.Любую невдачу можна в перспективі обернути собі на користь. Якщо начальство бачить, що працівник здатний тверезо оцінити ситуацію, зробити правильні висновки, зрозуміти, чого йому не вистачає, і почати роботу з усунення виявлених недоліків, це зарахується в плюс.
3
Про прояві на роботі ініціативи є різні думки: від того, що безініціативні кадри нікому не потрібні, до розхожою фрази «ініціатива карається». Тут дуже багато залежить від конкретної компанії і її корпоративної культури.Общая тенденція: позитивно оцінюється ініціативність, але не самодіяльність. Хоча в деяких випадках ініціатива на межі самодіяльності може принести користь делу.Тут все залежить від ситуації і можливої реакції начальства. За один і той же вчинок в одному випадку можна отримати, образно кажуть, орден, в іншому - догану. Тож результат залежить від того, як правильно ви зорієнтуєтесь.
4
До способів проявити себе відноситься і критика наявних недоліків. В цьому випадку треба дати зрозуміти, що ви виступаєте саме з конструктивною критикою, а не займаєтеся крітіканством.Важно дати зрозуміти співрозмовникам, що ви критикуєте когось чи щось не з тим, щоб списати на це власні недоробки, а дбаєте про поліпшення загального результату. На це і повинна бути націлена ваша аргументація. Не слід забувати і про правило, що вимагає, критикуючи, предлагать.Прі цьому виступайте тільки тоді, коли відчуваєте, що в цьому є необходімость.В разі дотримання всіх цих простих правил ваша кар'єра в компанії, швидше за все, буде розвиватися не гіршим чином.