Як зробити самому зарядний пристрій для автомобільного акумулятора. Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора своїми руками.

Якщо в автомобілі розрядився акумулятор, а зарядного пристрою немає поблизу, не впадайте у відчай, це ще не привід для паніки. Використовуючи деталі від старого чорно-білого телевізора, можна зробити своїми руками відмінне зарядний пристрій для автомобільного акумулятора.
Вам знадобиться
  • Трансформатор силовий ТС-180-2, дроти перетином 2,5 мм2, чотири діода Д242А, мережева вилка, паяльник, припой, запобіжники 0,5А і 10А.
Інструкція
1
Візьміть ТС-180-2 (силовий трансформатор від чорно-білого телевізора). Він має дві вторинні обмотки, які розраховані на напругу 6.4 В і струм 4.7 А, з'єднайте їх послідовно, тим самим вийде вихідна напруга рівне 12.8 В. Його достатньо для зарядки акумулятора. На трансформаторі з'єднайте проводом перерізом 2,5 мм2 висновки 9 і 9`, а до висновків 10 і 10`, проводами перетином 2,5 мм2 припаяйте діодний міст, який складається з чотирьох діодів Д242А, підійдуть і інші, які розраховані на струм не менше 10 А.
2
Встановіть діоди на великі радіатори. Діодний міст зберіть на стеклотекстолитовую пластині необхідного розміру. З'єднайте первинні обмотки трансформатора послідовно, поставте перемичку між висновками 1 і 1`, до висновків 2 і 2` припаяйте шнур з вилкою для мережі 220 В. В первинну і вторинну ланцюга встановіть запобіжники, відповідно - 0.5 А і 10 А.
3
Обесточьте зарядний пристрій. Підключіть акумулятор. Напруга на акумуляторних клемах під час зарядки не повинно бути більш 14.5 В. Для контролю струму і напруги, підключіть до зарядного пристрою амперметр зі шкалою вимірювання не менше, ніж 10 А, а також вольтметр зі шкалою вимірювання не менше 15 В. Також можна вести контроль за допомогою мультиметра, у якого межа вимірювання струму повинен бути не менше 10 А. Обмежте зарядний струм, включивши послідовно в розрив «мінусового» дроти 12 В лампочку потужністю 21-60 Вт
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SCo_KTUFa78
Зверніть увагу
Не можна перевіряти пристрій "на іскру". Не можна при підключенні плутати "+" з "-". Дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не залишайте включений прилад без нагляду. Обов'язково знеструмлюють прилад при підключенню до акумулятора.
Корисна порада
Принципова схема монтажу: http://sdelai-sam.su/ris/sxema2_640.gif"
Не всякий акумулятор можна зарядити саморобним зарядним пристроєм . Наприклад, заряджати літій-іонні, літій полімерні і аналогічні їм батареї таким чином небезпечно. А ось для нікель-кадмієвих та нікель-метал-гідридних акумуляторів такі пристрої цілком підходять.
Вам знадобиться
  • - два акумулятора розміру AA або AAA;
  • - подвійний батарейний відсік, відповідний розміру акумуляторів;
  • - блок живлення на 5 вольт;
  • - паяльник , припой і нейтральний флюс;
  • - мультиметр;
  • - лампочка на напругу 3,5 вольт і струм, що дорівнює одній десятий ємності акумулятора.
Інструкція
1
Переконайтеся, що перед вами - дійсно акумулятори, а не батарейки, і що вони мають електрохімічну систему HiCd або NiMH.
2
Правильно підберіть номінальний струм лампочки. Ємність акумуляторів, виражену в міліампер-годинах, поділіть на десять, і дізнаєтеся ток лампочки в міліампер. Якщо ж ємність акумуляторів перед діленням перевести в ампер, то номінальний струм лампочки теж вийде в цих одиницях.
3
Позитивний полюс джерела живлення з'єднайте з додатним контактом батарейного відсіку через лампочку. Від'ємний же з'єднайте з мінусовим контактом батарейного відсіку безпосередньо. В розрив ланцюга включите мультиметр, що працює в режимі миллиамперметра постійного струму.
4
При необхідності розрядите акумулятори таким чином, щоб на кожен з них припадало по одному вольт. Найкраще розряджати з роздільно. Для цього слід використовувати навантаження, складену, наприклад, з підходящих по напрузі і струму лампочок. Ні в якому разі не можна розряджати акумулятори коротким замиканням і взагалі перевищувати вказаний в їх паспорті струм розряду.
5
Вставте акумулятори в відсік, при цьому, вони автоматично опиняться з'єднаними послідовно. Увімкніть блок живлення - токоогранічительний лампочка повинна засвітитися. Переконайтеся за показаннями мультиметра, що ток заряду дійсно дорівнює одній десятій ємності. Якщо це не так, підберіть лампочку, розраховану на, відповідно, менший або більший зарядний струм.
6
Замініть мультиметр на перемичку. Потримайте акумулятори під напругою п'ятнадцять годин. Після цього вони готові до використання.
7
Якщо виявиться, що акумулятори втратили ємність, тобто, навіть після пятнадцатічасовой зарядки струмом, рівним однієї десятої ємності, швидко розряджаються, їх слід потренувати. Для цього необхідно провести кілька чергуються циклів повної зарядки і повної розрядки струмом, рівним струму зарядки. Всякий раз розряджати акумулятори слід до такого ступеня, щоб на кожен з них припадало по одному вольт.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не замикайте акумулятори накоротко і не заряджайте їх підвищеним током.Нікогда Не заряджайте саморобними пристроями будь-які акумулятори, електрохімічна система яких містить літій.Не користуйтеся відкритим вогнем поблизу будь-яких заряжающихся акумуляторів.