Як пофарбувати шкіру в домашніх умовах.

Змінити колір шкіри у того чи іншого виробу можна в домашніх умовах. Однак при цьому необхідно враховувати, що ефект не буде тим же, що при промислової забарвленні. Фарбування буває глибоким і поверхневим. Глибоке фарбування увазі занурення шкіри в розчин барвника. При поверхневому фарбуванні використовують пензлик або розпилювач.
Вам знадобиться
  • Порошок барвника, вода, таз, оцет, сіль
Інструкція
1
Усуньте з шкіри забруднення. Визначтеся з методом забарвлення шкіри.
2
Порошок барвника розбавте теплою водою і ретельно розмішайте. Далі суміш процідіть. Це необхідно для того, щоб запобігти появі грудок, які утворюють плями на офарблює ділянці.
3
Вилийте барвник в каструлю, залийте двома літрами води і закип'ятіть. Потім зніміть розчин барвника з вогню і остудіть до 45 градусів. Якщо розчин матиме вищу температуру, шкіра при взаємодії з ним стиснеться, втратить міцність і еластичність.
4
Замочите шкіру в теплій воді на кілька годин. Шкіра повинна добре намокнути, інакше погано намоклі ділянки, залишаться профарбованих. Визначити, чи досить добре намок матеріал, можна по низці бульбашок, які при недостатньому зволоженні виділяються з пор.
5
Налийте барвник в посуд, розмір якої дозволить з легкістю вмістити шкіряний виріб. Шкіру вийміть з води, відіжміть і помістіть в посуд з розчином. Поверхня повинна бути повністю покрита барвником. Крім того, час від часу виріб необхідно перевертати. Це дозволить фарбі лягти рівномірно.
6
Фарбування можна вважати завершеною, коли барвник охолоне. Шкіру відіжміть і прополощіть в теплій, а потім в холодній воді. Продовжуйте полоскати доти, поки вода, що стікає з вироби, не стане прозорою.
7
Закріпіть фарбу. Для цього приготуйте розчин. Візьміть один літр води, склянка оцту і одну столову ложку солі. Змішайте компоненти. Помістіть шкіру в даний розчин.
8
Отожмите і розкладіть виріб на дерев'яній дошці лицьовою стороною вгору. Скоро виріб висохне і порадує вас оновленим зовнішнім виглядом.