Як зробити свій особистий щоденник. з чого можна зробити особистий щоденник.

Паперові щоденники вже давно втратили актуальність: особисті думки і переживання набагато надійніше зберігати під паролем на захищеній блог-платформі, ніж в зошиті, і ніхто зайвого не прочитає того, що ви хочете приховати. Події ж, про які ви хочете розповісти всім, можна описати у фарбах і деталях вас підписаний. Якщо ви хочете створити особистий блог, просто виберіть платформу, на якій він буде розташований.
Інструкція
1
Популярні блог-платформи - це Живий Журнал, Дайрі.ру, Я.ру, Блоги на Мейл.ру, ЛайвІнтернет, Блогспот та інші. Найпопулярніші сервіси перераховані на сторінці за посиланням внизу. Всі вони однаково зручні у використанні. Виберіть ту платформу, яка вам подобається більше в суб'єктивному плані.
2
Зареєструйте обліковий запис на платформі. Як ім'я і логіна краще використовувати назву майбутнього блогу.
3
Введіть у налаштуваннях профілю інформацію про себе і про блозі. Опишіть питання, на які будете відповідати, і теми, які хочете висвітлювати. Розкажіть коротенько про те, чого вже досягли в тематиці блогу.
4
Налаштуйте дизайн блога, вибираючи розташування і форми блоків, шрифти та кольори, інші деталі.
5
Створіть перший пост. Напишіть трохи про себе. Почніть викладати тему блогу. Для прикраси використовуйте HTML-теги: зміна форми, кольору і розміру шрифту, вставка картинок і посилань, анімація та інші декоративні елементи. Ваш особистий щоденник готовий.