Як підстригти чоловіка вдома. Як розібратися в биосе.

Багато чоловіків не знаходять часу і коштів для того щоб часто відвідувати перукаря або стиліста, і коротко підстригати волосся. У такій ситуації ви можете підстригти свого чоловіка або сина, витративши небагато часу і домігшись максимально акуратного результату за допомогою машинки для стрижки волосся. Користуватися машинкою нескладно, така стрижка заощадить вам кошти, а також машинка дозволить вам створити акуратну коротку зачіску в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перш ніж стригти волосся, ретельно вимийте і висушіть їх. Підготуйте машинку, щоб почати стрижку на сухих волоссі, і визначте, на яку довжину треба обстригти волосся. Залежно від обраної довжини, встановіть на машинку насадку потрібної висоти (12-15 мм).
2
Стрижку починайте з потилиці. Піднімайте потиличні пасма волосся наверх за допомогою гребінця, щільно стикаючись насадкою машинки з поверхнею голови. Обробивши потиличну зону волосся, переходьте до скроневої і тім'яної зоні. Зрізайте волосся на одному рівні, підстригаючи волосся на всіх зонах росту на однакову довжину.
3
Сформувавши рівний зріз, виконайте окантовку стрижки, пройшовшись по її нижній кромці маленької насадкою машинки. Ведіть машинку по кромці стрижки під кутом до поверхні голови, злегка закругляя і згладжуючи кордон волосся.
4
Окантовка допоможе завершити стрижку і зробити її акуратною і красивою. Виконуючи фінальні зрізи волосся, не впритул машинку занадто близько до шкіри, щоб уникнути порізів і травм. Оформивши край стрижки, обробіть машинкою віскі - їх можна підстригти як прямо, так і по косій лінії.
5
Як бачите, домашня стрижка за допомогою машинки не викличе у вас складнощів, навіть якщо ви ніколи не мали справи з перукарським мистецтвом. Таким способом можна підстригати і дітей, і дорослих, витративши мінімум часу і коштів.
Будь-яка жінка хоче, щоб поряд з нею був гідний чоловік. Надійний, сміливий, упевнений у собі, бажано багатий. А головне, він повинен добре виглядати! Саме стрижка робить будь-якої людини привабливим і особливим. Іноді так трапляється, що любляча жінка сама хоче підстригти свого чоловіка . Це економить сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • - табурет,
  • - накидка,
  • - гребінець,
  • - перукарські ножиці,
  • - машинка для стрижки волосся,
  • - велика м'яка кисть,
  • - пилосос.
Інструкція
1
Зніміть з чоловіка сорочку, майку, посадіть його на табурет і накиньте на плечі накидку. Тим самим ви обережете тіло від попадання обстрижених волосся. Приступайте до роботи.
2
Розгляньте уважно лінію попередньої стрижки, так вам буде простіше повторити її. Акуратно пройдіться по волоссю гребінцем і визначте бажану довжину. Чи не смикайте пасма, ви можете їх пошкодити і заподіяти коханому біль.
3
Починайте з потилиці, зручніше стригти знизу вгору і зліва направо. Набирайте на гребінець нешироку пасмо волосся, затискайте між пальцями і акуратно відрізуйте до бажаної довжини. Наступного разу Прихоплюйте трохи від вже стрижених волосся і ретельно вирівнюють по довжині. Коли закінчите з потилицею, акуратно опрацюйте ножицями нижній контур стрижки.
4
Переходьте до скронь. Вони потребують особливої уваги. Спочатку вистригайте лінію, потім також акуратно, пасмо за пасмом, укорачивайте волосся від скронь до верхівки. Рівномірно знімайте їх до потрібної довжини по всій поверхні голови. При бажанні чубок оформите креативно, з філіровкою. Можна просто залишити її трохи довше і зачесати потім на будь-яку сторону.
5
Пройдіться по всій поверхні голови з заключній чистової простріжкой. Лівою рукою набирайте волосся на гребінець, ведіть її безперервно вгору у напрямку до верхівки, а правою достригати. Поголіть шию.
6
Після того як закінчили, обмахніть чоловіка широкою м'якою кистю, зніміть накидку і відправте його в душ. Поки улюблений миється, візьміть пилосос, зберіть все волосся з підлоги, швидко накрасьте губи, бризніть на себе пару крапель улюблених парфумів і зустрічайте перетвореного чоловіка після душу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pj0JeQ3Icvs
Зверніть увагу
Ножиці повинні бути гострими, тоді кінчик обстриженого волоса залишиться рівним і зачіска буде виглядати доглянутою.
Корисна порада
Коли самі буваєте в перукарні, звертайте увагу на те, як майстер набирає пасма, тримає ножиці, вирівнює контур.