Як отримати майстри спорту. майстер спорту Як отримати.

Майстер спорту - це та проміжна і цілком досяжна мета, яку переслідує більшість людей, що приходять у великий спорт. Яких же успіхів потрібно домогтися, щоб отримати заповітний значок майстра спорту ?
Інструкція
1
Для початку виберіть вид спорту , в якому ви хочете домогтися успіху. Вибирати його варто в залежності від статі, віку, антропометричних даних і ваших захоплень. Якщо ви в замішанні, який спорт обрати, а майстром стати дуже хочеться, можете вибрати для різноманітності пауерліфтинг. Виконати норматив майстра спорту з пауерліфтингу не те щоб легко, але при належній наполегливості і хороших антропометричних даних (широкі плечі і груди, що не дуже довгі відносно тулуба кінцівки) цілком реально, так як хорошу техніку вам можуть поставити в будь-якому клубі силового триборства.
2
Виберете спортивний клуб, в якому будете займатися, хоча б за допомогою пошуку в інтернеті, але краще скористатися порадами знайомих, які вже мають якийсь досвід в цьому спорті. Це не те щоб найважливіший крок, однак, якщо в обраному вами клубі немає людей з розрядами вище КМС, та й таких один-два, то, можливо, і ви не зможете виконати заповітний норматив.
3
Налагодьте стосунки з вашим тренером і дотримуйтесь його вказівок і порад. Звичайно, багато хто займається і без нагляду тренера, вивчають техніку і вибирають тренувальні програми за допомогою книг, журналів або за допомогою різних тематичних форумів. Проте якщо у вас буде хороший досвідчений наставник, вам буде набагато легше виконувати розряди, а також уникати травм.
4
Беріть участь в змаганнях з пауерліфтингу. Змагання різного рівня допоможуть вам отримати досвід, необхідний для виконання нормативу майстра спорту . Майте на увазі, що норматив майстра спорту можна виконати на змаганнях, дотримавшись при цьому ряд умов. У пауерліфтингу, наприклад, нормативи залежать від вашого власного ваги і сумі ваги, який ви піднімаєте в трьох вправах (жим лежачи, присідання, станова тяга).
5
Виконати норматив майстра спорту можна на територіальних і фінальних змаганнях республіканського масштабу, відкритих чемпіонатах р Москви та м Санкт-Петербурга (за участі не менше 5 областей, країв і республік). Також ви можете це зробити на всеросійських турнірах, що проводяться Федерацією пауерліфтингу (силового триборства) Росії за участі представників не менше 5 областей, країв, республік і не менше 10 учасників у кожному потоці, за умови вибіркового допінг-контролю.
Серед спортивних досягнень, крім кубків і медалей, є дуже почесні нагороди - звання або розряди, найбільш шановане з яких - майстер спорту. Щоб стати майстер ом спорту, доведеться добре попрацювати, адже це звання - визнання професіоналізму спортсмена.
Інструкція
1
В видах спорту, які включаються в програму Олімпійських ігор, щоб стати майстер ом спорту, необхідно домогтися одного з трьох призових місць на іграх або встановити світовий рекорд (як варіант - 2 європейських рекорду). Крім того, звання присуджується також за перемогу на чемпіонаті світу. Також найближчим часом вперше звання даватимуть тим, хто набрав необхідну кількість балів за спеціальною кваліфікаційної таблиці. Те ж саме буде і з заслуженими тренерами, як уточнює одна відома газета.
2
В видах спорту, не представлених на Олімпійських іграх, звання буде присуджуватися за результатами виступу в офіційному змаганні, передбаченому нормами. Також розглядатиметься кількість перемог над суперниками в державних турнірах. В видах спорту, де є виконання кількісних нормативів, теж можуть присвоюватися бали за таблицею.
3
Після того, як ви отримаєте необхідну таблицю і довідки від координаторів турніру, де ви виконали дану норму, ви повинні йти в місцевий спорткомітет і заповнити Подання. Спорткомітет пересилає Представлення та інші документи в Міністерство спорту Росії. Міністерство перевіряє і реєструє їх, а потім відправляє Подання до відповідної асоціацію, де вже, власне, вам і присвоюється звання. Пізніше документи знову передають в Міністерство, де присвоєння звання оформляється наказом. Посвідчення і значок відправляють в ваш спорткомітет, який офіційно вручить їх вам.
Зверніть увагу
Це звання можуть отримувати не лише спортсмени, але, також і тренери. Присуджується звання майстра спорту в різних видах спорту по-різному, і обов'язково підтверджується 1 раз в 2 роки.