Як зробити клітку для папуги. Як кріпити поїлку в клітку папузі.

Клітка необхідна будь птаху, яка живе в домашніх умовах. Існує думка, що вона може вільно жити в кімнаті, а не нудиться за залізними прутами. Однак пернаті швидко звикають до свого затишного житла і покидають його лише для того, щоб розім'яти крила. Тому набуваючи птицю, слід подбати про будиночок у вигляді клітки.
Вам знадобиться
  • металопрофіль, сітка, ДСП, лист оцинковки, куточки, саморізи
Інструкція
1
Враховуючи розміри птиці, яка житиме в клітці, визначитеся з габаритами її житла. Підрахуйте кількість матеріалу.
2
Виготовте рамки. Вони служитимуть каркасом для клітини, і до них буде кріпитися сітка. Рамки виготовляють з чотирьох заготовок металопрофілю, довжина яких визначається габаритами клітини.
3
Срежьте бічні частини металопрофілю у двох бічних заготовок і загніть залишилася подовжню частину на 90 градусів. Це необхідно для того, щоб закріпити нижню і верхню заготовки.
4
Зберіть рамку. З'єднуйте заготовки за допомогою саморізів, угвинчуючи їх в упори бічних заготовок.
5
Відріжте потрібну кількість сітки. Здійсніть заміри сітки по рамці, відзначаючи ділянки розташування проводів сітки.
6
Розберіть раму і виготовте отвори на зазначених місцях. Діаметр отвору повинен бути аналогічний діаметру дроту, з якого зроблена сітка. Далі рамку збираємо, використовуючи сітку, дроти якої протягаємо в виготовлені отвори.
7
Загніть дроти сітки, стирчать назовні, тим самим надійно закріпивши сітку і надавши конструкції жорсткість. Кількість таких рамок одно п'яти. Одна рамка виступатиме в якості передньої стінки, інша - задній. Одна рамка необхідна для верху клітини і дві рамки з боків.
8
З готових рамок виготовте каркас. Об'єднувати рамки слід куточками за допомогою саморізів.
9
Виготовте підставу клітини. Для цієї мети відмінно підійде ДСП. Відрізаємо заготовки необхідного розміру. Кріпимо куточками і саморізами.
10
Щоб в клітці можна було легко підтримувати чистоту, виготовте висувний піддон. Як матеріал підійде лист оцинковки. З металопрофілю робимо рамку, кріпимо на ній лист оцинковки і піддон готовий.
11
Важливим елементом клітини є дверцята. Тому спереду вирізаємо частина сітки, а гострі кінці сточуємо напилком. Розмір дверки не повинен бути занадто великим, оскільки сітка може деформуватися. Замочок для дверки неважко придумати самостійно.
12
Додайте в клітці жердочки, поїлку, годівницю та інші необхідні предмети для свого вихованця. Клітина готова приймати господаря.