Як розкривати конверти. Як розкрити конверт за допомогою ножа.

У вас є запечатаний конверт, готовий до відправки. Але раптом ви згадали, що забули щось покласти в нього? Якщо запечатаний конверт доводиться розкривати, це слід робити правильно і акуратно. Трохи терпіння і знань, і ви зможете ювелірно відкрити будь поштовий конверт і з таким же майстерністю запечатати його назад.
Вам знадобиться
  • Чайник і вода
  • Кухонні рукавички або щипці
  • Ніж
  • Склеювальний олівець
Інструкція
1
Кращий перевірений часом спосіб таємно відкрити запечатаний конверт - за допомогою пари. Водяна пара легко розчиняє клей, використовуваний для склейки країв конверта. Для цього на плиті доведіть до кипіння воду в чайнику.
2
Одягнувши кухонні рукавичкою або використовуючи щипці, щоб не обпекти руки, поводите зворотної клейовий стороною конверта крізь пар. Так ви розм'якшите клейову основу там, де запечатують конверт.
3
Водіть конвертом над парою протягом 15 секунд часу, щоб пара зовсім розмочив папір. Після перших 15 секунд, покладіть конверт на суху поверхню. Якщо клей недостатньо розм'як, знову поводите конвертом над парою вперед і назад, щоб переконається, що склеєна ділянка зволожений по всій довжині. Якщо конверт стає занадто вологим, зніміть його з пара, а потім знову повторюйте процедуру, як тільки він висохне. Робити це можна протягом приблизно трьох хвилин, інакше зміст конверта теж почне розмокати.
4
Скористайтеся дуже тонким кухонним або канцелярським ножем, акуратно піднімаючи його кінчиком приклеєний до конверту край. Ні в якому разі не рвіть край, це видасть той факт, що конверт розкривали. Зазвичай край, промазаний клеєм, поки теплий, відходить м'яко і легко.
5
Дістаньте лист і внесіть зміни до змісту чи додайте додаткові аркуші, які ви забули покласти.
6
Дуже акуратно промажте конверт клеїть олівцем для паперу, якщо старий клей вдруге вже не приклеюється. Можна скористатися тонким двостороннім скотчем. Намагайтеся для повторного запечатування не використовувати рідкий клей, оскільки він найбільш помітний і легко розмазується. Уважний одержувач даного листа по недбало склеєним краях і недбалим мазкам канцелярського клею відразу здогадається, що конверт був розкритий.
Зверніть увагу
Відкриття і підробка чужої кореспонденції без згоди адресата вважається злочином і переслідується за законом. Дану техніку можна використовувати тільки в тому випадку, коли ви дуже бажаєте дізнатися, що написав вам коханий у своєму листі, який ви випадково виявили вдома. Або в ситуації, якщо ви самі забули щось доповісти, дописати в своє власне лист перед відправкою.
Корисна порада
Купуйте конверти з самоклеючими краями, а не ті, що перед запечатуванням необхідно змочувати. Самоклеючі конверти легше знову розкрити і виправити свою помилку забудькуватого відправника.