Як пережити завал на роботі.

Завал на роботі зазвичай пов'язаний або з неправильно розпланованим часом, або з невірно розподіленими ресурсами. Усунути його в найкоротший час - це, в першу чергу, особиста задача людини.

Завал починає усуватися тоді, коли ви почнеться складати план. У ньому на першому місці вкажіть невідкладні справи. Якщо частина з них не пов'язана з робота - розподіліть ваш час (до/після роботи, обідня перерва) так, щоб вам точно його вистачило на їх дозвіл. Розставте пріоритети. Чітко визначте, що ви можете і самі зробити, а в чому вам, можливо, буде потрібно стороння допомога.

Варто відзначити, що наша улюблена звичка починати з самого легкого - в корені не вена. Адже важка справа, яка не виконано, психологічно перетворюється в неможливе.

Якщо завал влаштував для вас ваш улюблений начальник, не влаштовуйте для нього страх і ненависть в Лас-Вегасі. Якщо він не реагує на ваші пояснення, чому це буде занадто важко зробити вчасно, просто постачайте начальника інформацією, що зроблено, що в розробці, а що ще не готове. Не влаштовуйте істерик, а краще попросіть допомоги. Попросіть начальника доручить частина вашої роботи іншого співробітника, мотивуючи це тим, що ваші щосекундні справи вимагають максимуму всіх ваших ресурсів. Якщо керівник упирається і дає вам помічника, попросіть розставити пріоритети справ саме його.

Пам'ятайте, що під час завалів не тільки ваше вільне, але й робочий час має бути розплановано. Якщо щось відволікає вас від роботи. Усуньте цю перешкоду. Виховуйте в собі силу волі - перестаньте сидіти в соцмережах і месенджерах, базікаючи зі своїми друзями про дрібниці. Але і під час напруженої роботи пам'ятайте про відпочинок. Короткочасні перепочинку як ніколи дозволять вам відновити витрачені сили.

Якщо керівник не в змозі організувати роботу своїх колег, ви повинні самі подбати про це. І після роботи намагайтеся повністю переключитися на інше, перестаньте думати про завал. Дозвольте вашому мозку трохи відпочити. І не забувайте вчасно є. Робота роботою, але вона не привід заганяти себе до стану знемоги як фізичного, так і ментального.