Як поміняти дозвіл екрана. Як виставити потрібне дозвіл монітора.

Повсюдне поширення персональних комп'ютерів, портативних і мобільних пристроїв, а також бурхливе зростання індустрії розробки програмного забезпечення, призводять до того, що іноді нас ставлять в тупик прості, здавалося б, питання. Здається, що відповідь відома, він буквально крутиться на язиці, але його ніяк не знайти. Наприклад, питання про те, як поміняти розширення екрана , може спантеличити навіть бувалого IT-шника. Хоча все зводиться просто до зміни параметрів дозволу монітора.
Вам знадобиться
  • Встановлена операційна система Windows 2000 і вище.
Інструкція
1
Відкрийте діалог властивостей екрана . Здійсніть клік правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". З'явиться діалог "Властивості: Екран".
2
Перейдіть до налаштування параметрів властивостей екрана . В діалозі "Властивості: Екран" зробите клік мишею на вкладці з написом "Параметри".
3
Змініть дозвіл екрана . На вкладці "Параметри" діалогу "Властивості: Екран" знайдіть групу елементів управління "Дозвіл екрана ". Для швидкого переходу до цієї групи можна натиснути комбінацію клавіш Alt + Р. Переміщайте рухому частину ползунка групи "Дозвіл екрана " для вибору режиму дозволу екрана . При переміщенні повзунка вироблятиметься зміна тексту під ним. Текст описує параметри дозволу, виражені в пікселях. Виберіть потрібне значення дозволу. Натисніть кнопку "Застосувати". Дозвіл екрана буде змінено.
4
Підтвердіть або скасуйте зроблені зміни. Після натискання кнопки "Застосувати" буде відображений діалог "Параметри монітора" з повідомленням про зміну параметрів. В ньому буде виводитися текст з цифрами зворотного відліку, після завершення якого параметри настройки дисплея будуть повернуті в попередні значення. Якщо вибране на попередньому етапі дозвіл не дозволені відеокартою або монітором, то зображення на екрані може бути спотворене або відсутнім. В цьому випадку просто почекайте п'ятнадцять секунд. Зроблені зміни будуть скасовані. Якщо ж необхідно зберегти вбрання дозвіл, натисніть кнопку "Так" в відображення діалогу.
Зверніть увагу
Уникайте установки високих дозволів при роботі зі старими моніторами. Деякі застарілі моделі моніторів можуть бути пошкоджені при переведенні їх у нестандартний режим роботи.
Корисна порада
Зверніться до документації по використовуваному монітора для того, щоб дізнатися його оптимальне дозвіл.