Як включити javascript на опера.

В браузерах практично всіх виробників сьогодні є можливість управління «активним вмістом» інтернет-сторінок. До цього розряду включені і сценарії на мові JavaScript, і Java-додатки, і AxtiveX компоненти. Зроблено це щоб дати можливість користувачу браузера самому вибирати рівень безпеки веб-серфінгу. Однак сьогодні в мережі залишилося дуже мало сайтів, що не використовують тих чи інших інтерактивних можливостей мови JavaScript. Щоб повною мірою використовувати можливості, надані цими сайтами, виникає необхідність у включенні відповідної настройки браузера. змінити політику безпеки, закладену в настройках браузера, щоб отримати доступ до повного функціоналу відвідуваних сайтів. Давайте з'ясуємо як це найпростіше зробити в браузері Opera.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Шлях до цікавить нас налаштуванні лежить через головне меню браузера - клацнувши його, слід перейти в розділ «Швидкі настройки». В цьому розділі установки браузера розбиті на чотири групи, в другій з яких і знаходиться потрібна нам рядок «Включити JavaScript". Якщо позначка в ній не варто - її слід поставити. А можна зробити все це і без використання миші - доступ до швидких налаштувань браузера відкривається натисканням «швидкої клавіші» F12.
2
Є інший, трохи довший спосіб доступу до цієї ж налаштуванні, який додатково дає доступ і до кількох розширених налаштувань обробки JavaScript в браузері. Щоб ним скористатися потрібно в розділі "Налаштування" того ж «Головного меню» вибрати пункт «Загальні настройки» (або натиснути клавіші Ctrl + F12). У вікні «Налаштування», яке відкриється, треба перейти на вкладку «Розширені» і в лівій панелі вибрати пункт "Вміст". Потім слід поставити позначку навпроти напису «Включити JavaScript". До розширених налаштувань можна перейти, натиснувши розташовану поруч кнопку «Налаштувати JavaScript».
Зверніть увагу
В Opera - "Інструменти" -> "Налаштування" -> "Додатково" -> "Вміст". Ставте галочку "Використовувати JavaScript".
Корисна порада
Виберіть в меню "Інструменти", потім "Налаштування". Перейдіть на закладку "Вміст", і виставите галочку біля напису "Використовувати JavaScript".