Як зробити нарізку з пісень. Як зробити рінгтон з пісні.

Зробити невеликий мікс з фрагменов пісень буває необхідно, наприклад, коли ви хочете підготувати танцювальний номер під музичний попурі. В наш час, коли комп'ютери наявні майже в кожному будинку, виконати це завдання під силу кожному. Створити нарізку з пісень вам допоможуть поширені програми для редагування звуку. Найзручніше для даної задачі використовувати мультитрековий аудіоредактор. Їх досить багато (Wavelab, Cubase, Adobe Audition, Cool Edit, Audicity). Подальший розгляд буде проводиться на прикладі програми Adobe Audition, інші редактори працюють за схожим принципом, тому можете вибрати будь-який.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - аудіоредактор.
Інструкція
1
Для початку відкрийте в редакторі ті музичні файли, з яких хочете нарізати майбутній мікс. Зробити це можна в пункті меню «File» - «Open».
2
Подвійним клацанням миші на назві будь-якого файлу в вікні редактора ви перейдете у вікно редагування аудіодоріжки. Тут ви можете прослухати обрану доріжку і вибрати ту її частину, яку хочете вставити в майбутній мікс. Виділіть її лівою клавішею миші, а потім викличте правою клавішею контекстне меню і в ньому виберіть пункт «Copy to new». У списку використовуваних в програмі аудіофайлів з'явиться новий, що містить обраний вами фрагмент пісні.
3
Проробіть аналогічну операцію з усім рештою файлами.
4
Тепер натисніть кнопку «Multitrack view» (розташована над зображенням звукової доріжки), щоб перейти в мультитрековий режим. З лівого вікна перетяните кожен з файлів, що містять вирізані вами фрагменти пісень у праве вікно, розташувавши кожен їх них на окремій доріжці.
5
Тепер ви можете пересувати ці фрагменти лівої кнопкою миші, ставити їх в будь-якому порядки один щодо одного і прослуховувати отриманий результат за допомогою стандартних кнопок «Play», «Stop». Ви також можете регулювати гучність для кожної з доріжок. Для цього зліва від кожної доріжки є невелике віконце з написом «V 0». Клацнувши на нього мишею і рухаючи вказівник вгору або вниз, ви зможете підвищувати або знижувати гучність доріжки.
6
Коли ви остаточно визначитеся з порядком пісень у вашій майбутній нарізці, вам потрібно буде її зберегти. Для цього в меню «File» виберіть пункт «Export» - «Audio» і виберіть директорію збереження, назва файлу та формат. Нарізка готова!
Недарма гілочки цієї красивої рослини дарують восьмого березня прекрасним дамам, адже квіти мімози, жовті і ніжні, вважали символом сонця і відродження ще в Стародавньому Єгипті. Однак живі квіти дуже швидко в'януть. Але можна продовжити відчуття свята, якщо сплести мімозу з бісеру.
Для виготовлення цих чудесних весняних квітів, вам знадобиться: - круглий бісер жовтого кольору - 300 г; - бісер або стеклярус зеленого кольору - 150 г; - дріт діаметром 2 мм; - нитки муліне зеленого кольору; - клей ПВА; - квітковий горщик; - гіпс; - кусачки; - керамзит, щебінь або будь-які інші невеликі камені.

Як сплести квіти мімози

Гілочки мімози плетуть методом скрутки. Для цього необхідно нарізати дріт на шматочки довжиною 30 см.
Кількість шматочків дроту буде залежати від бажаного числа квітучих гілочок.
Наберіть на дріт 5 бісеринок жовтого кольору. Розташуйте їх по центру, дріт зігніть, щоб вийшла петля, і скрутіть під нижніми намистинками. Зробіть 4-5 витків. Потім наберіть жовті бусинки на лівий кінець шнура, зігніть його і зробіть кілька витків під намистинами. Таким же чином зробіть решта квіточки. Всього їх потрібно близько 30, більше або менше за вашим бажанням. Щоб гілочка вийшла пишною, з'єднайте разом по 3-5 одержані квіток і скрутіть їх разом.

Як сплести листя мімози

Відріжте шматочки дроту завдовжки 60 см. Наберіть на неї 5 намистин зеленого кольору. Розташуйте їх посередині і простягніть один з кінців дроту через все намистинки. Потім зробіть відгалуження листочка. Відігніть дріт в сторону, нанизайте на неї ще 5-8 бусинок і простягніть цей кінець через всі бісеринки. Потім складіть разом обидва кінці дроту і нанизайте на них 3-5 бусинок і зробіть ще одне відгалуження, як описано вище. Сплетіть гілочку з 10 остренькими листочками. Зробіть 5-6 зелених гілочок різної велічіни.Лістікі можна зробити і зі стеклярусу зеленого відтінку. Цей процес буде набагато простіше. На дріт нанизайте 1 бісеринку, а потім 1 стеклярус, протягніть через нього другий кінець дроту. Зробіть листики аналогічним чином, розташовуючи їх у шаховому порядку.
Гілочки мімози з бісеру можна просто поставити в вазу або ж зробити кущик, і закріпити його в квітковому горщику.

Як зробити кущик мімози

Візьміть 3 квітки, складіть їх разом, приєднаєте пару листочків і скрутіть дріт. Зробіть декілька стовбурів, потім з'єднайте їх разом в кущ. Щільно обмотайте ствол нитками муліне і обмажте їх клеєм ПВА. Дайте їм висохнуть.Подберіте квітковий горщик. На дно насипте керамзит або щебінь. Розведіть гіпс до консистенції сметани. Поставте кущик в горщик і залийте все гіпсом. Залиште виріб просохнути приблизно на добу. Після цього декоруйте поверхню горщика бісером зеленого кольору різних відтінків.