Як вивести мишей з квартири. Як розвинути в собі привабливість для чоловіків.

Навіть самий самотня людина не може бути впевненим, що крім нього в квартирі ніхто не проживає. Якщо подивитися уважніше, то обов'язково виявляться сусіди, що ділять з ним територію. Це може бути нешкідливий павучок, а можуть виявитися і миші. Ці маленькі звірятка гризуть дроти і книги, псують продукти, переносять інфекційні захворювання. Тому від мишей в будинку потрібно позбавлятися.
Інструкція
1
Вважається, що найпростіший спосіб вивести мишей , це пустити в будинок кота. Іноді це спрацьовує, але це має бути не аби який кіт, а тварина, яка вміє і любить полювати. Один тільки котячий запах шкідників не лякає, а ось кішка, що ніколи не бачила перш мишей , може навіть серйозно злякатися побачивши сірих малявок.
2
Деякі люди вважають за краще розкладати отруєні продукти, розраховуючи вивести мишей таким способом. Знищити фізично кілька особин таким чином може і вийде, але подумайте про наслідки. Добре, якщо здихає миша вибереться на чільне місце, але цілком може статися, що вона заползет в який-небудь затишний куточок, издохнет там і почне розкладатися. Запах ви відчуєте досить скоро, а от пошуки джерела цього запаху займуть чимало часу.
3
Мишоловки теж можуть допомогти лише в одиничних випадках, щоб зловити випадково приблуд-одиночку. Але від навали мишей капкани не врятують. Звірята будуть просто обходити їх стороною. А особливо хитрі навіть навчаться красти приманку, не потрапляючи в пастку.
4
Одним із дієвих способів боротьби з мишами може стати звичайна деревна зола. Розсипте її тонким шаром в тих місцях, де були помічені шкідники. Наступаючи в золу, миша бруднить лапки, які їй доводиться періодично облизувати. Луг, що міститься в золі, дратує мишачий шлунок і викликає дуже неприємне відчуття. Мишам це не подобається, вони йдуть в інше місце.
5
Вам можуть дати пораду, нагодувати мишей цементом або гіпсом, змішаним з їжею. Потрапивши в шлунок, зв'язуючу речовину кам'яніє, миша гине болісною смертю. Але пам'ятайте, шукати дохлу мишу в квартирі за вас ніхто не буде, тому добре подумайте, перш ніж вчинити так.
6
Краще викличте дератизатори. У них є величезний досвід виведення мишей з жител. Фахівці не тільки усунуть з вашої квартири непрошених гостей, але і приймуть заходи, щоб в очищеної квартирі не оселилося нове сімейство.
Корисна порада
Об'єднаєтеся з сусідами в боротьбі проти мишей, інакше шкідники буду просто кочувати з однієї квартири в іншу.