Як почистити коту вуха. Як міряти кішці температуру.

Гігієнічна обробка вух, вушної раковини і слухового проходу вашої кішки процедура обов'язкова. Регулярне очищення вух кішки допоможе запобігти неприємностей із захворюваннями вух. Застосування препарату має протизапальну, протинабрякову і знеболювальну дію.
Вам знадобиться
  • препарат для очищення вух
  • ватні тампони
  • ватяні палички
Інструкція
1
Введіть лосьйон в вухо тварині.
2
Круговими рухами помасажуйте вушну раковину.
3
Потім ватним тампоном, змоченим в лосьоне, очистіть внутрішню поверхню вушної раковини і слуховий прохід.
4
Дайте кішці потрясти головою.
5
Видаліть залишки забруднень і препарату ватними тампонами і ватяними паличками.
Корисна порада
При проведенні процедури і застосуванні ватних паличок будьте обережні, щоб не завдати шкоди барабанної перетинки. Краще якщо вам хтось буде допомагати при очищенні вух і тримати кішку.
У здорової тварини вушка повинні бути чистими. В якості профілактики регулярно оглядайте вашого вихованця. При виявленні значної кількості темно-коричневої сірки, почервоніння, неприємного запаху або висипань - зверніться до ветеринарного лікаря.
Інструкція
1
Здоровому тварині іноді доводиться чистити вушка в естетичних цілях, наприклад, якщо вашому улюбленцю належить красуватися на виставці. Для чистки вух можна використовувати ватяні палички або марлеві тампони, змочені в оливковій або рослинному маслі. Обережно протріть зовнішнє вухо. Ні в якому разі не намагайтеся залізти паличкою глибоко в слуховий прохід - ви можете травмувати барабанну перетинку.
2
Якщо вухо сильно забруднено (наприклад, в ньому багато пилу після прогулянки), то можна скористатися 3% розчином перекису водню. Також у ветеринарних аптеках продаються спеціальні краплі і лосьйони для гігієнічної обробки вух. При їх використанні необхідно закапати 1-2 крапельки кошти в вушко, акуратно скласти його навпіл і помасажувати. Потім нанести лосьйон на ватяну паличку або тампон і обережно протерти зовнішнє вухо тварини. Ще один плюс цих коштів - після застосування вони залишають на вушку захисну прошарок, яка охороняє слуховий прохід від потрапляння в нього бруду і розмноження шкідливих мікроорганізмів.
3
Після чистки кошеня може якийсь час відчувати занепокоєння - трясти головою, терти вушко лапою. Ветеринарні лікарі не рекомендують зловживати гігієнічної чищенням. Найчастіше, буває досить просто промокнути після купання вушка вашого кошеняти чистим сухим рушником.
4
Частота вушних чисток індивідуальна для кожної кішки. Комусь достатньо почистити вушка раз на рік, а комусь доводиться це робити щотижня. Якщо ваш вихованець володіє норовливим характером, то чистити вуха буде простіше, якщо попередньо "запеленать" кішку в щільне рушник, залишивши зовні тільки голову. Після процедури не забудьте похвалити тварина і пригостити його ласощами.
5
При підозрі на захворювання вуха не намагайтеся лікувати його самостійно. Віднесіть кішку до ветеринарного лікаря - він визначитися з діагнозом і призначить вашому вихованцеві відповідне лікування.