Як додати дозвіл екрана.

Основний параметр, що визначає чіткість зображень і текстів на дисплеї комп'ютера - дозвіл екрана монітора. Чим вище дозвіл , тим чіткішим буде зображення, а також більше число елементів вміститься в рамку екрана. З іншого боку, при занадто високому дозволі стає важче розрізняти дрібні деталі і підвищується стомлюваність зору при тривалій роботі. Щоб вибрати золоту середину слід налаштувати дозвіл екрана, виходячи зі своїх власних уподобань. Розглянемо - як це зробити в ОС Windows.
Інструкція
1
Щоб мати можливість змінити дозвіл екрана в ОС Windows XP вам потрібно відкрити вікно «Властивості: екран». Перший варіант зробити це - в розділі "Налаштування" головного меню (кнопка «Пуск») запустити панель управління, а в ній натиснути значок «Екран». Другий - клацнути на вільному від відкритих вікон просторі робочого столу правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості» .В властивостях екрана вам слід перейти на вкладку "Параметри" і, переміщаючи лівою кнопкою миші повзунок в секції «Дозвіл екрана », вибрати потрібне вам значення. Після того, як ви натиснете кнопку «OK» (або «Застосувати»), операційна система змінить дозвіл екрана на вказане вами і з'явиться віконце з таймером. Якщо за час відліку таймера не підтвердили зроблені зміни, то операційна система поверне колишнє значення дозволу екрана .Іноді після установки нової ОС в списку вибору доступних дозволів екрана дуже мало варіантів. Як правило, це трапляється від того, що ще не встановлені драйвери відеокарти і монітора. Тобто операційній системі ще не відомі можливості встановленого обладнання і вона з обережності пропонує тільки варіанти, які напевно будуть «по зубам» будь-яким моніторам і відеокарт. Тому не варто налаштовувати дозвіл екрана до закінчення установки всього необхідного софта. Якщо ж і після цього вибір дозволів залишиться мінімальним, вам слід клацнути кнопку «Додатково» і встановити відсутні драйвери вручну.
2
В операційних системах Windows Vista і Windows 7 ця процедура майже не відрізняється. Вам так само потрібно натиснути правою кнопкою миші на вільному просторі робочого столу і в меню вибрати пункт «Дозвіл екрана». В результаті цієї дії відкриється розділ налаштувань, що знаходиться за адресою Панель управління -> Всі елементи панелі управління -> Екран -> Дозвіл екрана. Зі списку кнопки «Дозвіл», переміщуючи повзунок, виберіть потрібне і натисніть кнопку «Застосувати».