Як правильно тримати пост.

У багатьох релігіях існує ритуал утримання від їжі або слідування певним харчовим обмеженням. У християнстві найвідомішим постом є Великий піст, який триває 48 днів перед Великоднем. Правила дотримання посту досить складні: у різні дні існують різні обмеження, іноді є взагалі заборонено. Крім того, важливо пам'ятати, що піст скоюється в першу чергу для очищення душі.

Мета посту

Мета посту - за допомогою утримання від їжі почати боротьбу з гріхом, встати на шлях духовного вдосконалення, відмовитися від поганих думок і вчинків. Не можна дотримуватися посту тільки тому, що це модно або корисно для здоров'я: в одному випадку це даремна і навіть шкідлива трата часу, а в іншому - пост перетворюється на звичайну дієту, хоча насправді він не зводиться тільки до набору певних обмежень в їжі. Багато священиків кажуть, що під час посту краще утриматися від негативних думок, але їсти м'ясо, ніж навпаки.
Якщо відмова від звичної їжі викликає агресію і злість, то немає ніякого сенсу дотримуватися посту.
Вперше в пості люди, ті, у кого немає звички обмежувати себе в їжі, люди зі слабким здоров'ям та іншими обмеженнями можуть дотримуватися посту, виходячи зі своїх можливостей. Священики благословляють вагітних жінок, матерів-годувальниць, хворих людей на послаблення в дотриманні посту. Адже різка відмова від звичної їжі може привести до проблем зі здоров'ям і загострення деяких захворювань.
Постити по строгим церковним правилам заборонено хворим шлунково-кишковими захворюваннями, дітям і підліткам до 14 років.

Правила поста

Великий піст складається з так званої чотиридесятниці, поста тривалістю в 40 днів, і Страсної седмиці. В цей час не можна їсти молочні та м'ясні продукти, яйця, рибу та будь-які страви, що містять ці продукти, хоча в деякі дні робляться невеликі винятки. Наприклад, на Благовіщення або Вербну неділю готують рибу, а напередодні Вербної неділі можна їсти ікру. Є, навпаки, більш суворі дні - так, в понеділок першого тижня посту або в п'ятницю під час Страсної седмиці віруючі нічого не їдять. Під час посту дозволено їсти горіхи, мед, варення, овочі і фрукти, а також соєві продукти, які відмінно замінюють м'ясо і молочне. Бажано включати в меню бобові, які заповнюють брак тваринного білка. Дуже важливо під час посту стежити за калорійністю раціону, вона повинна залишитися на тому ж рівні, що і до обмежень. Піст - це не дієта, харчуватися потрібно різноманітно і ситно. Не забувайте пити свіжовичавлені соки, зелений чай, мінеральну воду. Соління під час посту дозволені, але не варто ними захоплюватися. Дуже важливо правильно виходити з посту у Великодній тиждень - НЕ об'їдатися, вводити продукти в раціон поступово, дотримуватися помірності.