Як прошити телефон в мертвому режимі. перепрошити мертваий телефон.

Іноді невдала прошивка телефону або бажання відкотити до старої версії, закінчується неприємністю - телефон взагалі відмовляється працювати. Не варто поспішати викидати телефон - з мертвого режиму також можна перепрошити його до нормально працюючої версії.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, зарядний пристрій, комп'ютер з ОС Windows, програма Phoenix.
Інструкція
1
Завантажуємо програму Phoenix з файлообмінних сайтів в Інтернеті.
2
Заряджаємо телефон. У випадках неможливості зарядки на даному телефоні - встановлюємо заряджену батарею з іншого телефону , або заряджаємо з його допомогою «рідний акумулятор». Витягаємо з телефону сим-карту і карту пам'яті. Підключаємо мертвий телефон за допомогою кабелю до комп'ютера.
3
Запускаємо на комп'ютері «Диспетчер пристроїв». Для цього правою кнопкою мишки активуємо на значку «Мій комп'ютер» вкладку «Властивості», потім «Обладнання» і вибираємо «Диспетчер пристроїв».
4
Активуємо кнопку включення мобільного телефону . Натискаємо і утримуємо її протягом декількох секунд. Повторюємо процедуру 3 рази з інтервалом в 15-20 секунд.
5
Відзначаємо в «Диспетчері пристроїв» поява нових пристрій, що мають однакові імена з моделлю телефону . Їх поява свідчить про успішну установку драйверів.
6
Запускаємо програму Phoenix. При виборі типу підключення, вибираємо No connection. На панелі приладів активуємо вкладку «Файл» і вибираємо «Назва моделі». У списку пристроїв знаходимо свою модель телефону і підтверджуємо вибір кнопкою ОК.
7
Активуємо на панелі вкладку Product code. Вибираємо необхідну версію, встановлюємо галочки навпроти вибору мови та підтверджуємо вибір.
8
Активуємо вкладку Firmware Update, відзначаємо галочкою позицію Dead Phone USB flashing і натискаємо на кнопку Refurbish. Програма зажадає включення телефону . Натискаємо на кнопку включення телефону і утримуємо протягом 2-3 секунд, потім відпускаємо. Процес перепрошивки телефону в мертвому режимі відбувається протягом 8-10 хвилин.
9
Після закінчення прошивки спостерігаємо повідомлення: Product flashing succeeded. Натискаємо ОК і телефон включиться автоматично. Від'єднуємо телефон від кабелю, вимикаємо, встановлюємо назад сім-карту і карту пам'яті і активуємо. Перевіряємо працездатність всіх його функцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ogmh0Lvik2E
Зверніть увагу
До питання зарядки акумулятора поставтеся з усією серйозністю. Наполовину розряджений акумулятор не здатний забезпечити весь цикл перепрошивки мертвого телефону, що може остаточно зіпсувати телефонний апарат.
Певні мобільні телефони, які не працюють в результаті збою мікропрограми, можуть бути з успіхом відновлені. Для цього необхідно заново прошити пристрій, використовуючи вірний алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • - Phoenix;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Для прошивки мобільних телефонів фірми Nokia використовуйте програму Phoenix. Вона дозволяє працювати з режимом Dead Mode, який необхідний для оновлення прошивки телефону без включення пристрою.
2
Встановіть вказаний додаток. Витягніть з мобільного телефону sim-карту. Вийміть додаткові накопичувачі, якщо вони використовуються в апараті. Відкрийте на комп'ютері диспетчер пристроїв.
3
Виконайте з'єднання мобільного телефону з персональним комп'ютером, використовуючи підходящий USB-кабель. Натисніть кнопку включення мобільного пристрою і утримуйте її 2 секунди. Дану процедуру повторіть 3-4 рази з інтервалом в 15 секунд.
4
Дочекайтеся завершення автоматичної установки драйверів. Підключіть зарядний пристрій до мобільного телефону і почекайте, поки рівень заряду АКБ досягне 50% (можна більше).
5
Підготуйте файл-прошивку для мобільного телефону. Для початку використовуйте ту версію, яка використовувалася в пристрої в момент його покупки.
6
Запустіть програму Phoenix. У першій терміні вкажіть режим No Connection. Перейдіть в меню File і натисніть кнопку Open Product. У запропонованому додатком списку знайдіть і виділіть модель вашого мобільного пристрою. Натисніть кнопку Ok.
7
Відкрийте вкладку Flashing і виберіть опцію Firmware Update. Натисніть кнопку Browse, розташовану в графі Product Code. Виберіть код продукту, що містить у назві сегменти Cyrillic або RU. Це необхідно для установки російськомовної прошивки.
8
Натисніть кнопку Ok. Активуйте опцію Dead phone USB flashing, поставивши галочку навпроти однойменного пункту. Тепер натисніть кнопку Refurbish.
9
Зачекайте, поки завершиться перший етап установки прошивки. Після появи повідомлення з фразою Press the phone's power button натисніть кнопку включення телефону і потримайте 2-3 секунди. Якщо ви все зробили вірно, через деякий час завершиться оновлення прошивки, а телефон автоматично включиться.