Як побудувати самому літак.

Тепер можна самому зробити свій універсальний літак , який летітиме по повітрю так само плавно, як справжній. Правда, буде невелика відмінність - зроблений такий літак буде не з заліза і металу, а з паперу. Часу піде менше, а ось результат змусить себе похвалитися перед іншими моделями літак ів.
Вам знадобиться
  • Лист А4.
Інструкція
1
Покладіть чистий альбомний аркуш перед собою так, щоб перед вами виявилася довга сторона.
2
Складіть лист навпіл по поздовжній стороні.
3
Зігніть кути 3 рази з кожного боку. Щоразу кути повинні збігатися з протилежними.
4
Здійсніть перший політ літак ика, який промчить немов стріла.
Зверніть увагу
Складайте кути рівно, щоб вони збігалися з протилежними їм кутами. Інакше паперовий літак буде летіти криво або зовсім не зможе підняттям на потрібну вам висоту.
Корисна порада
Ви можете додати до дна літачка невеликий шматочок пластиліну або прикріпити сірник, тоді він буде летіти ще різкіше.
Незважаючи на економічні труднощі пострадянського періоду Росія продовжує розвивати своє літакобудування. Однією з останніх впроваджених моделей став літак Sukhoi Superjet 100.
Розробником літака стала компанія «Цивільні літаки Сухого», спадкоємиця відомого радянського конструкторського бюро. Ця організація займається розробкою цивільних літаків. Її центральний офіс знаходиться в Москві, а сама вона входить в більш великий холдинг авіаційний холдинг, в складі якого є і виробники військових самолетов.Решеніе про початок проектування нового пасажирського літака, який був необхідний для заповнення ніші регіональної авіації вітчизняними літаками, було прийнято в 2000 році. Через два роки до розробок внутрішніх деталей літака, зокрема двигунів, були залучені іноземні фахівці для підвищення конкурентоспроможності майбутнього самолета.Для збірки нового літака було створено філію виробництва в місті Комсомольськ-на-Амурі. У виготовленні як дослідних зразків, так і остаточної модифікації літаків взяло участь Авіаційне виробниче об'єднання імені Гагаріна, також знаходиться в Комсомольську-на-Амурі. Саме на потужностях цього підприємства проводилася значна частина налагоджувальних работ.В 2007 літак був готовий до пробних стартів. Вони були проведені на місці виробництва - в Комсомольську-на-Амурі. Згодом конструкція літака була визнана вдалою. Він отримав всі необхідні сертифікати вже в 2008 році. Наступного року новий російський лайнер був виставлений на відомому авіасалоні у Франції. Уже в 2011 році перший літак був куплений російською авіакомпанією для здійснення регулярних рейсов.Нужно відзначити, що не всі деталі Суперджета були вироблені в Росії. Деякі з них поставляються зі США компанією Honeywell. А виробництво інформаційних систем було передоручено французькому концерну Thales Group.