Як викласти файл на свій сайт. Як додати посилання на сайт.

В інтернеті, крім сторінок сайтів , зберігаються і поширюються й інші документи. Розглянемо детальніше як викласти в мережу файл і розмістити посилання на нього на своєму сайті.
Інструкція
1
Завантажити файл на сервер свого сайту можна по ФТП-протоколу (File Transfer Protocol - «протокол передачі файл ов»), скориставшись спеціальною програмою. Такі програми називаються ФТП-клієнтами, і їх існує безліч, як платних, так і безкоштовних. Наприклад: FlashFXP, Cute FTP, WS FTP, FileZilla, Smart FTP і т.д. Встановивши програму, вам потрібно буде ввести дані свого хостингу - адреса його фтп-сервера і логін з паролем. У різних програмах це організовано різними способами, але принцип однаковий. Сама закачка складності не представляє - в лівій панелі по дереву папок треба перейти в папку зберігання файл а на вашому комп'ютері, а в правій панелі - в потрібну папку сайту, а потім просто перетягнути потрібний файл з лівої панелі в правую.Установка програми будь-якої складності на комп'ютер, її освоєння і настройка, як розумієте, зажадають певних витрат часу. Є альтернатива - можна скористатися файл -МЕНЕДЖЕР панелі управління вашого хостингу, який дозволяє закачувати необхідні файл и безпосередньо через браузер. Вам лише потрібно відшукати де саме у вашій панелі управління знаходиться файл -менеджер - на жаль єдиного стандарту не існує і системи адміністрування у хостингових компаній разлічаются.Еслі файл занадто великий, а місце на вашому сервері обмежена, то можна скористатися публічними файл охраніліщамі, наприклад - multiupload.com. Завантаживши туди файл, ви отримаєте посилання на нього, які можете розмістити на своєму сайті так само, як і посилання на файл и свого сервера.
2
Після завантаження файл а вам потрібно буде помістити посилання на нього на потрібній сторінці сайту. Посилання на файл в коді документа нічим не відрізняється від посилання на звичайну сторінку. Вона, як і будь-який інший елемент веб-сторінки, візуалізується браузером на основі інформації в вихідному коді, надісланої йому сервером. Вихідний код - це набір інструкцій, написаних мовою HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»), які описують розташування, тип і зовнішній вигляд кожного з елементів сторінки. Ці інструкції мови HTML прийнято називати «тегами». Посилання на файл буде створена браузером, коли він прочитає з коду сторінки відповідний тег: Посилання на файл В цьому прикладі - це відкриває тег посилання, а - закриває. У відкриває теге можна розміщувати «атрибути» - додаткову інформацію про зовнішній вигляд і особливості «поведінки» цього тега. В цьому зразку атрибут href вказує адресу файл а, запит на який повинен бути відправлений, якщо відвідувач клацне посилання. Така адреса називають «відносними» - він вказує шлях до файл у, отмеряя його від місця розташування поточної сторінки. Якщо файл лежить на іншому сайті, або на цьому ж, але в папці на рівень вище поточної, то слід вказувати «абсолютний» адресу. Посилання з абсолютним адресою виглядатиме, наприклад, так: Посилання на файл Тобто, щоб розмістити посилання на файл в якійсь сторінці сайту, вам треба відкрити html-код цієї сторінки і в потрібному місці додати відповідний тег. Якщо файл з кодом потрібної сторінки є у вашому розпорядженні, то відкривати і редагувати його можна в будь-якому текстовому редакторі. Якщо ж для управління своїм сайтом ви використовуєте якусь з систем управління, то відредагувати сторінки можна прямо в браузері. Для цього в панелі управління системи треба знайти редактор сторінок і потрібну вам сторінку відкрити цього он-лайн редакторі.
3
Як і в засланні на сторінку, в тезі посилання на файл можна вказувати і інші атрибути, що дозволяють змінювати зовнішній вигляд і правила обробки її браузером. Атрибут target - один з найбільш важливих у цього тега. Він містить вказівку на вікно, в яке слід завантажувати посилання. У мові HTML для цього передбачено чотири варіанти: _self - завантаження повинна бути здійснена в цей же вікно або фрейм. «Фрейм» - це одна з частин сторінки, вона розділена на декілька таких частин; _parent - якщо сторінка з посиланням і сама була завантажена з використанням скриптів з іншого вікна або фрейму, то в неї є «батьківське» вікно. Значення _parent наказує завантажувати файл, на який вказує посилання, в цей самий батьківське вікно; _top - файл повинен бути завантажений в цей же вікно, при цьому всі існуючі в ньому фрейми ( якщо є) повинні бути знищені; _blank - вимагає для завантаження файл а за цим посиланням відкриття окремого вікна; Зразок: Завантаження файл а в новому вікні