Як виростити лимонне дерево.

Серед улюблених домашніх рослин впевнено утримує лідерські позиції лимонне дерево . Воно красиво, щодо невибагливо, а головне, цілком може плодоносити.
Інструкція
1
Купіть в магазині саджанці лимонів, щеплені на сіянцях. Не купуйте вже великі дерева, так як вони можуть не прижитися.
2
Візьміть горщик, верхній діаметр і висота якого не повинні бути більше 10-15 сантиметрів. На дні горщика виконайте декілька маленьких отворів для того, щоб зайва вода при поливі легко просочувалася і не затоплювала паросток.
3
Підготуйте дренаж: на дно горщика покладіть дрібні камінчики, а зверху мокрий пісок. Наступним шаром укладіть грунт. Найкращий грунт той, де найбільше гумусу, тобто самий верхній шар ґрунту. При цьому грунт насипте так, щоб вона не діставала до краю горщика приблизно один сантиметр.
4
Зробіть поглиблення в грунті і акуратно посадіть саджанець. Слідкуйте за тим, щоб коренева шийка була поглиблена в грунт не більше ніж на 5 міліметрів, інакше саджанець не приживеться.
5
Посаджене деревце обприскати водою, а потім полийте слабким розчином марганцовкі.Поставьте горщик на підвіконня до світла, так щоб сонячні промені потрапляли на майбутні листя. У жаркий час притіняти саджанець від попадання прямих сонячних променів, а в холодну захищайте його від протягів.
6
Починайте садити лимонне деревце в невеликий горщик, об'ємом не більше одного літра. У міру зростання саджанця, через рік, пересадите його в більш ємний горщик на 2 літри. На третій рік життя деревця пересадите його в трилітровий горщик, і вже через рік зробіть пересадку в 5-10тілітровий горщик.
7
Поливайте деревце у міру підсихання верхнього шару ґрунту. Для цього щодня перевіряйте грунт на вологість, особливо в жарку пору року. Поливайте саджанець тільки відстояною протягом доби водою для видалення хлору, який робить згубний вплив. В холодну пору року воду для поливу попередньо підігрівають до температури +30 градусів.
Зверніть увагу
Як виростити своє лимонне дерево Можна поселити у себе в чашці справжнісіньке лимонне дерево. Нещеплених рослина просто вирощена з насінини ніколи не буде плодоносити! Щеплення обов'язкове! а як і коли прищеплювати? рослині повинно бути не менше року. ствол щоб був більш-менш міцний і товстенький. прищепити до рослини можна хоч лимон, хоч апельсин, хоч лайм, хоч мандарин - не важливо що було посаджено спочатку.
Корисна порада
Лимонное дерево приносить вам не тільки плоди, воно ще й дуже красиво цвіте. Домашні лимони маленького розміру. А користі в них більше, ніж у магазинах. З одного дерева можна отримати до 20 лимонів. Лимони розмножуються, в основному, живцями. Як виростити вдома лимонне дерево з кісточки самому? Вирощене з кісточки дерево має розвинену кореневу систему. Так само потрібно враховувати, що дерево з кісточки стане приносити плоди через 5-7 років.