Як побудувати будинок, щоб він був тепліший.

З яких би матеріалів ви не будували будинок , і які б товсті стіни не робили, будинок НЕ БУДЕ теплим без додаткового утеплення. Утеплювати потрібно не тільки стіни, але і фундамент, підлога, підвальне приміщення і стеля. Для додаткового утеплення роблять колодязну кладку, але цей спосіб не дозволяє залишати стіни без обтягивания теплоізоляційними матеріалами.
Інструкція
1
Як і будь-яке будівництво, будинок починається з будівлі фундаменту. Глибину фундаменту потрібно робити з урахуванням промерзання грунту і рівнем ґрунтових вод. Щоб будинок не повівся, робіть глибину нижче промерзання грунту, але вище рівня грунтових вод. Для більшої міцності вмонтуйте в опалубку арматурний каркас. Залийте фундамент вище рівня грунту на 50-70 сантиметрів. Це дозволить мати велику подушку з повітря до місця проходження статі, що додатково буде зберігати тепло.
2
Цоколь викладіть з 3-4 рядів червоної цегли. Його викладайте відразу після того, як ви заллєте фундамент.
3
Стіни можна встановлювати через 4 тижні. Такий період часу фундамент набирає міцність. Якщо ви зводите стіни з цегли або газоблоків, робіть кладку, залишаючи колодязі, які заповнюйте утеплює. Наприклад, шлаком.
4
Дах зробіть щодо зазначеного проекту. Покрити дах ви можете матеріалом на свій розсуд. Збереження тепла в будинок е від цього не залежить.
5
Після того, як ви закінчили будівництво приступайте до утеплення будинок а. Обтягніть все підвальне приміщення, включаючи фундамент і зовнішню частину підлоги теплоізоляційними матеріалами. Зовнішні стіни будинок а також утеплите товстим шаром теплоізоляції. Стеля із зовнішньої частини спочатку покрийте пароізоляційним матеріалом і лише на нього укладете шар теплоізоляції. Утепливши будинок , в ньому буде зберігатися тепло.
6
Якщо ви плануєте покрити зовнішні стіни штукатуркою, робити це можна тільки на наступний рік після усадки будови.