Як побудувати будинок з пенобетонов. викладка стін з блоків.

Будівництво з пінобетону відрізняється великою економічною вигодою. Матеріал дешевий, легкий, теплий, легко піддається різанню, що дозволяє втілювати будь-які архітектурні проекти. Пінобетон можна не тільки купити готовий, але і провести самостійно, що дозволить здешевити будівництво ще на 50%. Будувати можна не тільки з пінобетонних блоків, але і зводити монолітні будови.
Інструкція
1
Фундамент можна злити самостійно або купити готові блоки і викопавши котлован просто їх встановити за допомогою підйомного крана. Якщо ви вирішили фундамент лити, викопайте котлован, на зазначеному в будівельному паспорті місці, встановіть опалубку і отсипьте низ піщано - гравійної сумішшю. Встановіть арматурний каркас і залийте фундамент. Розчин береться в співвідношенні 1 частини цементу, 3 частин піску і 3 частин дрібного щебеню. Вода наливається поступово до утворення однорідної суміші. Цемент беріть марки 400. Після заливки фундаменту відразу встановіть цоколь з 3-4 рядів червоної цегли.
2
Стіни починайте зводити після повного висихання залитого фундаменту, через місяць. Якщо ви купили готові пінобетонні блоки, робіть кладку на розчин. Виводите рівні кути і перевіряйте рівнем і схилом рівність кладки. При необхідності блоки можете розпилювати. В розчин для кладки додавайте пластифицирующие добавки. Вони дозволять робити розчин більш тонким шаром і використовувати вже замішаний розчин більш тривалий період часу без додаткового розмішування і збивання.
3
Якщо ви вирішили зробити пінобетонні блоки самостійно, придбайте спеціальну установку для перемішування пінобетону. Ці установки представлені в будівельних супермаркетах в широкому асортименті і за різною ціною. Також вам доведеться купити піноутворювач і затверджувач, виготовити форми для блоків і підготувати приміщення, де буде підтримуватися висока температура для їх просушування.
4
При монолітному будівництві з пінобетону потрібно встановити опалубку зі спеціальних щитів, які продають в будівельних супермаркетах. Їх можна багато разів розбирати і встановлювати знову, що вам і потрібно. Лиття за один раз потрібно виробляти не вище людського зросту. Змішавши розчин, в установці для змішування пінобетону, ви будете виливати його відразу в опалубку. Через дві доби щити можна знімати і встановлювати вище.
5
Конструкцію даху ви можете зробити за своїм проектом. В пінобетон легко забиваються цвяхи, як і в дерев'яну поверхню.
6
Після будівництва обтягніть зовнішні стіни теплоізоляційними матеріалами і зробіть обробку будинку на свій розсуд.
Піноблоки (вони ж - блоки з пористого бетону і пінобетонні блоки) є порівняно новим будівельним матеріалом. Виробляють їх в заводських умовах під надлишковим тиском, перемішуючи цемент, пісок і вапно з домішкою алюмінієвої пудри (вспениватель). Отриману масу розливають у форму, де вона при природних умовах і застигає. Після цього матеріал пиляють на блоки.
Інструкція
1
Використовувати пінобетонні блоки в будівництві дач і заміських будинків дуже зручно. Піноблоки за своїми характеристиками дуже близькі до дерева - вони відмінно строгаются і сверлятся. Крім цього вони довговічніше дерева і зовсім не бояться вогню. Від каменяра не потрібно високої кваліфікації, щоб звести з пінобетонних блоків цілу стіну.
2
Побудувати будинок з піноблоків не так важко, як може здатися на перший погляд. Стіни, виконані з цього матеріалу, будуть виглядати дуже пристойно і будуть досить міцними.
3
Переберія по ширині і товщині всі камені і зніміть фаску з кожного з них (так іноді надходять з цеглинами пічники). Потім неквапом викладіть стіни на розчині, використовуючи рівень і висок.
4
В процесі будівництва своїми руками будинку з пінобетонних блоків вам потрібно врахувати кілька факторів. Стіни, які викладаються в половину блоку, виходять досить товстими, щоб спокійно тримати тепло. Але за рахунок пористої структури піноблоки ще й вологу вбирають.
5
Щоб захистити піноблоки від вологи, на бетонний фундамент необхідно укласти пару шарів руберойду, перед тим як починати кладку. Якщо на першому поверсі постелити руберойд, а другий поверх зробити мансардного типу, то вийшла, ламана дах відмінно захистить стіни з пінобетонних блоків від будь-якого дощу.
6
Дахи можна зробити з хвильового шиферу або профнастилу, а стіни всередині можна оббити вагонкою. З зовнішньої частини стіни з піноблоків слід зняти фаску і затерти шви. В результаті у вас вийде непоганий і красивий будинок з пінобетонних блоків. При цьому він обійдеться вам відносно недорого.
Зверніть увагу
Крім економічності і швидкості будівництва, пінобетонні будинки відрізняються високими теплозберігаючими характеристиками, а також простотою і довговічністю експлуатації. В цілому ж, і професіонали, і ті жителі Москви, які вже побудували собі будинки з піноблоків, відгуки про них залишають тільки позитивні.
Корисна порада
Пінобетонний блок взагалі не вбирає вологу, на відміну від газосилікатного блоку, що має наскрізні пори, т.к. структура пінобетонного блоку - це скріплені між собою замкнуті бульбашки - звідси й назва - «піноблок». Тому досвідчені будівельники, знаючи ці властивості, воліють будувати з пінобетонних блоків. Адже ні для кого не секрет, що Росії іноді йдуть дощі.