Як вибрати кредит.

Перед тим, як вибрати кредит , визначитеся, чи дійсно існує необхідність брати гроші в борг. Раціональним є підхід, коли взята сума, будучи вкладеною в певний напрям, зможе генерувати додатковий дохід. З нього і буде виплачуватися щомісячний внесок. Втім, такий бізнес-підхід найчастіше очевидний багатьом підприємцям. Якщо ж ви приватна особа, визначитися з кредит ом буде простіше.
Інструкція
1
Перш за все, постарайтеся обгрунтувати раціональну необхідність отримання кредит а, з одного боку. З іншого боку, розрахуйте, чи відповідає майбутній щомісячний платіж фінансовому тягаря, який зможе винести ваш особистий бюджет.
2
Після того, як ви переконалися в необхідності оформити позичку, слід вибрати кредит , виходячи з супутніх грошових витрат, які ви будете здійснювати під час його виплати. Для цього розрахуйте всі платежі і всі інші витрати (комісії за ведення рахунку, за псоз грошей через касу банку тощо). Розрахувати платежі можна самостійно, знаючи відповідну формулу платежів, або за допомогою кредит вих калькуляторів. Визначте для себе грошову суму, яку ви без праці могли б вносити щомісяця в якості платежу. Також сходіть на консультацію в банки і візьміть приблизну роздруківку графіка гасінь кредит а.
3
Склавши суми всіх щомісячних платежів, обчисліть реальну грошову переплату. Сума, яку ви виплатите понад взятого кредит а, може відрізнятися в різних банках. Щоб вибрати кредит , порівняйте цю величину за графіками платежів банків, які ви відвідали.
4
Оформляючи кредит , слід думати не тільки про те, як не переплатити, але і про варіанти дострокового погашення. Перед тим як остаточно визначитися і вибрати кредит , дізнайтеся у консультанта в банку умови дострокової виплати. Чи існує мораторій на гасіння, комісія за дострокову виплату, чи здійснюється перерахунок відсотків і т.д.