Як вишити напис. російські літери для вишивки.

Напис внизу вишитого пейзажу чи портрета часто служить автографом Вишивальники. На серветках та рушниках самі літери стають витонченим орнаментом і повноцінним прикрасою. Щоб вишити напис, не потрібно спеціальних навичок або додаткового навчання. Досить просто використовувати схеми вишивки.
Інструкція
1
Щоб вишити напис латинськими буквами, скористайтеся алфавітом на ілюстрації. Кожен квадратик схеми відповідає квадратику на канві. Схема підходить для вишивки гобеленовим швом, хрестом і полукрестом, а також вишивкою бісером в техніці монастирського шва. Відстань між буквами слова - чотири-п'ять квадратиків, між словами - довжина букви плюс вісім-десять квадратиків.
2
Для вишивки російського алфавіту скористайтеся наступною ілюстрацією. Відстань між буквами приблизно таке ж, але можете змінити його на свій розсуд і в залежності від величини букви. Схема підходить для тих же видів вишивки: хрест, полукрест, гобеленоий і монастирський шов.
3
Для вишивки гладдю можете використовувати схему, зазначену на третій ілюстрації. Кольори і розміри міняйте на свій смак. Відстань між буквами - приблизно половина середньої ширини букви, але в залежності від художнього задуму, розміру роботи і написи букви можуть розташовуватися ближче або далі. Пробуйте різні варіанти, головне - всі експерименти залиште на папері, а на тканині строго дотримуйтесь заготовленої схемою.
Зверніть увагу
Це не єдині варіанти вишивки букв. Залежно від стилю роботи, ви можете навіть створювати власні схеми в різних тематиках: зірки, кухня, техніка, музика, квіти, та інше. Для цього просто малюйте кожну букву на картатому аркуші папері, де кожна клітина відповідає квадратику канви. Використовуйте різні символи для позначення різних кольорів.