Як правильно поставити ліжко в спальні. де вспальне встановити ліжко.

Щоб нічний відпочинок пішов на користь, важливо грамотно підібрати всі його атрибути: постільна білизна, подушки, матраци, ковдри і, зрозуміло, ліжко. Крім вибору зручного ліжка також важливо знайти для неї в спальні правильне місце. Правильне місце - це місце, що відповідає певним правилам. Які ж правила щодо розташування ліжка в спальні?
Вам знадобиться
  • - ліжко.
Інструкція
1
Ставте ліжко так, щоб ноги сплячого людини не розташовувалися в напрямку дверей. Це вважається поганою прикметою, оскільки тільки небіжчиків виносять ногами вперед. Не менш невдалим вважається напрямок, коли ноги або голова лежачого на ліжку спрямовані в бік вікна. Ідеальним місцем розташування для спального ложа є те, при якому і потилицю і ноги сплячого «дивляться» в стіну. І найкраще, якщо узголів'я ліжка буде впритул присунути до стіни. У всякому разі, так стверджують фахівці фен-шуй.Народная поголос радить вибирати для ліжка таке положення, щоб її узголів'я було направлено на північ. Майстри фен-шуй ж стверджують, що сприятливі напрямки для сну суто індивідуальні, і вибираються або за допомогою їх мудрих порад, або інтуїтивно.
2
Практично в будь-якій спальні є дзеркала. Висяче небудь варте в спальні дзеркало не повинно відображати ліжко і сплячого на ній людини. Взагалі, фахівці у фен-шуй радять уникати відображають поверхонь в спальні, щоб прокидатися в бадьорому і оптимістичному настрої.
3
Найбільша неприємність в спальні - стельова балка. Ще гірше, якщо вона розташована безпосередньо над ліжком. Така балка обіцяє неприємності між подружжям і проблеми зі здоров'ям. Тому, якщо в спальні цей елемент все ж таки є, кращим рішенням буде замаскувати його, наприклад, за допомогою підвісної стелі або гіпсокартонної конструкції.
Зверніть увагу
Крафт - Minecraft Wiki * Крафт (крафтінг. Частині існуючих в Minecraft блоків і. Лопати додаванням матеріалу як. Як побудувати свій перший будинок в minecraft * Як побудувати свій. Пережити першу ніч в minecraft. Побудувати цьому все. Ліжко, 2. Проходження карти Survival Island на *. (від англ.) можна пояснити як створення чогось)). Як поставити ліжко в майнкрафт Меблі в Minecraft!
Корисна порада
Зараз ми будемо робити в грі "Minecraft" меблі та побутову техніку. До меблів відносимо: "Крісло, Диван, Ліжко, Двоспальне ліжко, Столи 2х типів, К побутової техніки:" Холодильник ". 2.Модернізірованний стіл - прокопали яму (1х1); - в яму поставити поршень; - поруч з поршнем (на поверхні ) поставити важіль; - клацаємо по важелю (Тепер стіл висувається і засувається), дуже корисно для маленьких і тісних будиночків.