Як випрати м'яку іграшку.

М'які іграшки - це не просто звичайні іграшки, подарунки та знаки уваги. Для маленьких дітей вони є їх маленькими друзями, приносять їм радість. Через рольову гру з м'якими іграшками діти пізнають світ і отримують нові тактильні відчуття. На жаль, м'які іграшки дуже швидко брудняться, і наше завдання - тримати їх в чистоті.
Вам знадобиться
  • Дитячий пральний порошок
  • Пральна машинка
  • Ножиці, нитки
  • Хімчистка
  • Мішок для прання білизни
Інструкція
1
Для того, щоб випрати іграшку , спочатку потрібно подивитися, чи можна її прати, так як є деякі іграшки, яким прання категорично протипоказана. Це стосується іграшок з механізмами, батарейками і мікросхемами. Якщо ви хочете, щоб працездатність цих іграшок зберігалася і після чистки, потрібно чистити їх тільки в хімчистці.
2
Якщо ж на іграшці немає ярлика, що забороняє прати, то потрібно поступити таким чином. Потрібно ретельно перевірити дрібні деталі, які пришиті або приклеєні на міцність. Адже в машинці навіть на делікатній пранні навантаження на них буде велика, і деталі можуть загубитися.
3
В машинку потрібно засипати дитячий порошок, укласти іграшки в машинку (якщо іграшки дрібні, їх можна скласти в спеціальний мішок для прання білизни), а потім виставити самий щадний режим прання, з температурою не вище 40 градусів. Обов'язково встановіть подвійне полоскання, щоб порошок був весь видалений з іграшок.
4
Після того, як іграшки випрала, їх потрібно дістати, струснути їх і по можливості швидко висушити.
Зверніть увагу
Великі іграшки краще прати влітку, щоб вони встигли добре просохнути всередині.
Корисна порада
Якщо іграшка дуже велика і не уміщається в пральну машинку, то її можна випрати в ванні.