Як вижити після безсонної ночі.

Спати в відведений під цю справу нічний час - штука, звичайно, корисна, а іноді і зовсім захоплююча. Але часом в темний час доби теж трапляються вельми цікаві речі, від яких дуже складно відмовитися, нехай навіть і на наступний день на роботу.

Але є способи, що дозволяють залишатися в тонусі весь наступний день, який би буйною не була ніч.

Найжахливіше, що може статися після нічних гулянь - це ранок! Починайте його в такому випадку з холодного або контрастного душу. На крайній випадок просто полийте водою голову.

підбадьорити себе після душу ще чашкою міцної кави і легким сніданком. Не їжте після безсонної ночі багато, особливо жирну їжу, інакше вас відразу почне хилити в сон, і до вечора ви не дотягнете. Краще і зовсім трошки поголодувати.

Але яким би огидним не здавалося б ранок - це саме та частина доби, коли ви все ще продуктивні і відчувається більш менш підйом життєвої енергії. Звідси висновок - всі важливі справи потрібно запланувати саме на ранок.

Не бійтеся короткочасного сну, дрімоти хвилин на 20. Після нього вам, може, і буде хотітися спати. Але зате ваш організм трохи відпочине і підкачає в себе трохи більше енергії. Але по можливості намагайтеся поменше знущатися над собою нічними недосипамі.