Як нафарбувати нігті вдома. тіпси Як можна красиво нафарбувати.

Зробити ідеальний манікюр можна будинку , варто лише трохи потренуватися. Гарному результату не завадять якісні манікюрні приладдя та улюблений флакончик лаку для нігтів. Зробивши манікюр самостійно, ви заощадите трохи грошей і часу.
Вам знадобиться
  • -манікюрние приналежності
  • -рідина для зняття лаку
  • -лак
  • -ватние палички
  • -ємність з холодною водою
Інструкція
1
Обробіть нігті. Потримайте руки в соляному розчині, потім видаліть кутикулу і надайте форму нігтиками. Обов'язково зашліфуйте поверхню нігтьової пластини пилкою з найдрібнішим напиленням.
2
Перед тим як приступити до нанесення покриття ретельно збовтайте лак для нігтів. Не забудьте налити холодну воду в глибоку ємність. Покладіть в те місце, де будете фарбувати нігті, кілька ватних паличок і рідина для зняття лаку, це буде потрібно, якщо ви ненароком завдасте лак на шкіру.
3
Протріть оброблені нігті рідиною для зняття лаку і приступите до нанесення покриття. Починайте фарбувати нігті з мізинця, рухаючись до великого пальця. Якщо ви використовуєте яскравий лак, попередньо нанесіть безбарвний, так ви захистите нігтьову пластину від фарбування пігментом і пожовтіння. Нанесіть кілька шарів лаку, а зверху спеціальний закріплювач, який сприяє тривалому збереженню манікюру в первозданному вигляді.
4
Після нанесення лаку потримайте нігті в ємності з холодною водою. Подивіться, просох Чи лак. Якщо ні, потримайте руки ще в воді або посушите нігті феном потоком холодного повітря.
5
Видаліть надлишки лаку з шкіри навколо нігтів використовуючи ватяні палички змочені в рідині для зняття лаку. Після чого ще раз переконаєтеся, що нігті висохли і можете приступити до запланованих справах, адже ваші нігті заслуговують уваги.
Корисна порада
Не використовуйте лак з вичерпаним терміном придатності, щоб просушити його потрібно багато часу. А густі лаки розводите спеціальною рідиною, яку можна купити в місцях продажу лаків і манікюрних приналежностей.