Як передати факс.

Надсилання документа факсимільного зв'язку може викликати утруднення у новачка. Але нічого складного в цій процедурі немає, потрібно лише елементарна послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - телефонний зв'язок;
  • - факсимільний апарат;
  • - документ для відправки або його копія.
Інструкція
1
Вставте документ, що відправляється в апарат текстом вниз. Більшість апаратів можуть прийняти документ, покладений стопкою сторінок в порядку зростання їх нумерації, цілком і відправити їх по черзі. Але є й такі, куди доведеться вставляти сторінку за сторінкою.
2
Зніміть трубку і наберіть номер одержувача. Якщо той зайнятий, скиньте дзвінок і через деякий час передзвоніть снова.Прі відповіді привітайтеся зі співрозмовником, представтесь (не обов'язково повністю, достатньо назви компанії, в деяких випадках представлятися не обов'язково) і попросіть співрозмовника прийняти факс. Не буде зайвим назвати також кількість страніц.Услишав підтвердження («стартую» або інше), натисніть на кнопку «Старт» .Якщо в трубці чути характерний звук після декількох гудків, значить, факс стоїть на автоматі і ви можете стартувати.
3
Дочекайтеся, поки всі сторінки пройдуть через апарат. Якщо передачу перерветься достроково, повторіть дзвінок і відновите ее.По завершенні передачі факс видасть характерний звук. Якщо апарат одержувача не стоїть на автоматі, не буде зайвим зняти трубку і запитати, чи пройшов документ, скільки сторінок отримано і читається чи текст або чи видно рісунок.В іншій разі не буде зайвим передзвонити по тому ж або іншому, якщо знаєте, номеру та уточнити цю інформацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9h8TMV-nO9w
Корисна порада
При передачі офіційних документів краще вставляти в апарат не оригінал, а светокопію.Еслі ви відправляєте документ, в якому більше однієї сторінки, при підготовці до відсилання по можливості пронумеруйте їх щоб уникнути плутанини.