Як змінити фон сайту. Як редагуючи сайт додати фон сторінки.

Якщо фон сторінок вашого сайта складається з однієї картинки, яка має ширину сайта і розмножується по вертикалі, то поміняти його можна тільки редагуванням цієї картинки в графічному редакторі. А якщо фон формується в коді сторінок, то їх можна змінити, скориставшись інструкціями наведеними нижче.
Інструкція
1
Щоб змінити фон , спочатку треба визначити - яким чином він заданий в поточній версії сторінок сайта. Для цього слід відкрити вихідний код сторінки, лежачої на сервері. Це можна зробити звичайним текстовим редактором, підійде стандартний Блокнот. А якщо ви використовуєте яку або систему управління сайтом, то сторінку можна відредагувати прямо в браузері за допомогою вбудованого редактора страніц.HTML-код сторінки (HTML - HyperText Markup Language, «мова розмітки гіпертексту») складається з рядків з інструкціями для браузера, що описують типи, зовнішній вигляд і розташування кожного елемента веб-сторінки. Ці інструкції називають «тегами» і вони згруповані в блоки, один з який починається з відкриваючого тега і закінчується закриває тегом . Згідно стандартам мови HTML в відкриваючому тезі можна задати параметри фон а сторінки. Робиться це розміщенням в ньому атрибута bgcolor: Тут заданий зелений колір для фон а цієї сторінки. Деякі кольори по стандартам HTML мають власні імена - наприклад, Chocolate або Gainsboro, але зазвичай використовують шістнадцятиричні коди кольорів: Якщо колір фон а, заданий цим способом, вам слід, знайти в коді сторінки тег body і замінити значення атрибута bgcolor на потрібне вам.
2
В сторінках з більш складним дизайном для опису зовнішнього вигляду частіше використовують CSS (Cascading Style Sheets - «каскадні таблиці стилів»). CSS - це мова, створена саме для опису зовнішнього вигляду елементів html-документа. Блоки CSS-коду можуть бути або включені в код сторінки, утримуватися в окремому файлі з розширенням "css" і підключатися до сторінки спеціальноїінструкцією в вихідному коді страніци.Вам слід знайти в коді сторінки тег А якщо після тега