Як облаштувати кухню з Фен-шуй.

Експерти практики Фен-шуй відносять кухню до області живота квартири. Вони вважають важливим правильно розташувати її і наповнити. Енергія Ци тут повинна вільно циркулювати, даруючи мешканцям квартири здоров'я, добробут.
Інструкція
1
Додайте кухню на півдні або сході будинку. Ці напрямки є найбільш сприятливими. Не розміщуйте кухню поблизу вхідних дверей. Інакше, згідно Фен-шуй, добробут покине будинок. Трикутна форма кухні небажана. Зробіть її квадратної або прямокутної.
2
Відведіть кухні особливе місце. Не варто сполучати її з вітальні. Якщо ж ви вирішили приєднати кухню до іншої кімнати, відокремте її за допомогою застосування іншого підлогового покриття або контрастного колірного рішення.
3
Оформіть кухню в світлих тонах, зробіть її добре освітленою. Тона, пов'язані зі стихіями вогню і води, вважаються сприятливими для даного приміщення. Це білий, коричневий, зелений, жовтий кольори.
4
Одне з основних правил планування кухні - правильне розміщення плити. Вона вважається серцем цього приміщення. Не ставте плиту занадто близько до холодильника. Нехай їх розділяє відстань, що становить, як мінімум, півметра. Поверніть плиту в бік інших приміщень у будинку. Цей прийом привнесе гармонію.
5
Кухня, як і інші кімнати, не повинна бути перевантажена непотрібними предметами зупинки. Забезпечте тут хорошу вентиляцію. Не забувайте позбавлятися від залежалась їжі та посуду, якої давно не користуєтеся.