Як втілити мрію в реальність. втілення мрії в реальність.

Мрія - заповітне бажання, сильне прагнення людини до певної масштабної мети. Іноді ця мета тільки представляється масштабної і її втілення не приносить задоволення. Тому, перш ніж втілювати мрію в реальність, потрібно правильно сформулювати свою мету.
Інструкція
1
Бажання людини численні, а мрія одна. Крім того, бажання мають різну ступінь вираженості, а їх виконання - різну ступінь важливості. Але з усієї цієї маси прагнень виберіть одне, найважливіше і головне. Це і є ваша мрія. Запишіть її в зошит. Нехай це буде покупка заміського будинку з участком.Представьте мрію в деталях: з чого побудований, що росте на городі, які кімнати, скільки поверхів, яка площа. Це не порожнє мрійництво. Ці деталі впливають на вартість будинку та землі, трудові та інші витрати.
2
Розбийте мрію на кілька етапів. Вам потрібно накопичити або заробити певну суму. Оскільки житло зараз коштує дорого, за одну зарплату вам це зробити явно не вийде. Значить, кожен місяць доведеться відкладати трохи, щоб одного разу її вистачило на мрію . Ці гроші вам напевно захочеться витратити на якусь приємну дрібницю, тому зберігайте їх у надійному місці, наприклад, позичте другу або відкрийте рахунок у банку. Зробіть рахунок недоторканним і ні в якому разі не знімайте звідти деньгі.Еслі вам для здійснення потрібні інші ресурси, запишіть їх.
3
Після кожного етапу напишіть термін, до якого можете виконати бажане. Напишіть термін втілення мрії.
4
Щотижня або щомісяця звіряйтеся із записами у своєму плані. Що ви зробили для втілення своєї мрії? Не відстали ви від графіка? Чи не змінилися обставини вашого життя, може, ви тепер можете витрачати на її втілення трохи більше сил або, навпаки, трохи менше?